Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy S10 Lite

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy S10 Lite

I telefon Samsung Galaxy S10 Lite může mít zcela unikátní obal. Obal, který si navíc navrhnete sami. Můžete zalovit v rodinném archivu fotek, vybrat povedenou momentku, nebo navrhnout vlastní unikátní grafiku pro potisk. Je to zcela na vás. Kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy S10 Lite nabízí netušené možnosti vašeho sebevyjádření. Postup je jednoduchý a zvládne ho opravdu každý. Stačí jen připravit obrázek a ten nahrát do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy S10 Lite. Aplikaci najdete na stránce našeho e-shopu Etuo.cz. Tedy přímo zde. Nic nemusíte stahovat do PC, nic nikam neukládáte. Ovládání aplikace pro kryty s vlastním motivem je jednoduché a zvládne ho každý. Ihned po nahrání obrázku vidíte, jak bude obal s vlastním potiskem vypadat. Použijte úpravy, které aplikace nabízí, a návrh vylaďte. Můžete přidat i krátký text.

Prostor pro vlastní sny a nápady na obale s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy S10 Lite

Smartphone Samsung Galaxy S10 Lite má velké tělo a tak i obal s vlastním potiskem nabízí velkou plochu pro vaše sebevyjádření. Jak ji využijete je zcela na vás. Pro malou inspiraci navštivte náš instagram Etuo.cz a podívejte se, jak se s kryty s vlastním motivem popasovali jiní. Obaly s vlastním potiskem jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. Kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy S10 Lite respektují rozměry i tvar smartphonu. Mají správné otvory pro sloty i foťák. Potisk děláme ve vysoké kvalitě, proto se nemusíte bát otěru ani oděru. Obaly s vlastním potiskem se dobře udržují v čistotě.

Chytrý mobil Samsung Galaxy S10 Lite

Pokud hledáte mobil s velkou obrazovkou od renomovaného výrobce, určitě vás zaujmul telefon Samsung Galaxy S10 Lite. Má obrazovku o šířce 6,7 palce, super výbavu a fotoaparát se třemi hlavními kamerami.