Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy S10

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Samsung Galaxy S10 podle svého

Mobilní telefony od korejského giganta Samsung s označením Galaxy S10 se vyznačují superrychlou pamětí. Prakticky jakákoli operace jim bude trvat ještě kratší dobu než dosud a to vše při tolik ceněné úspoře baterie. Rychlost je nejen v mobilním světě obrovskou výhodou. My však víme přinejmenším o jedné oblasti, kde se tolik nevyplácí. Jde o specifickou uměleckou disciplínu s názvem kryty s vlastním motivem. Tento poměrně nový umělecký obor si rychle nachází spoustu příznivců a není divu. Výrobci sice vypouští na trh neustále nové a nové modely mobilních telefonů, ale masové obliby dosahuje pouze hrstka z nich. Už proto je dobré svůj telefon Samsung Galaxy S10 zásadním způsobem odlišit od všech ostatním.

Pouzdra s grafickou pro Galaxy S10

Kryt s vlastním motivem může samozřejmě posloužit svému tvůrci. Mnohem častěji však jde o originální dárek. Čas a nápad, který do návrhu vložíte, ocení nejen vaši blízcí z řad rodinných příslušníků, ale i vaši známí či přátelé. Stačí si jen ohlídat, že dotyčný skutečně má telefon Samsung Galaxy S10 a ne žádnou jinou modelovou řadu. Maketa, na kterou svůj návrh vytváříte, odpovídá pouze tomuto konkrétnímu modelu. Na jiný telefon by obal dobře nepasoval.

Samsung Galaxy S10 - Pro sebe nebo jako dárek

Vaše originální kryty na mobil mohou nést jakýkoli motiv, který si usmyslíte. Oblíbené jsou fotky partnerů, domácích zvířat, momentky z dovolené anebo koláž motivů, které mají zvláštní význam pouze pro svého budoucího majitele. Použít můžete jednu fotku či obrázek nebo jejich kombinaci. Při vytváření návrhu pamatujte na to, že každý kousek plochy, kterou ničím nevyplníte, zůstane bílý. Před dokončením proto doporučujeme použít tlačítko k vybarvení pozadí a přizpůsobit ho celému motivu. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je přesně v té podobě, v jaké nám je pošlete. Péče o detail se proto rozhodně vyplatí.