CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 143
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Využijte jedinečné kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Potřebujete nevšední místo pro propagaci vaší práce? Rádi jste kreativní a jedineční? Nebo jen nemůžete najít ten správný obal na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra? Pak jistě oceníte možnosti, které nabízí kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Obal na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra totiž můžete vyladit zcela podle vašeho vkusu a potřeb. Stačí jen vymyslet si potisk, připravit obrázek a využít aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Ta je tady na stránce e-shopu Etuo.cz. Práce s aplikací pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra je jednoduchá. Obrázek, který chcete na obal na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra natisknout, stačí vložit do aplikace a začít tvořit obal. Jen pozor, aby byl v dostatečné tiskové kvalitě. Na modelu obalu na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra uvidíte, jak bude váš obal na mobil vypadat. V aplikaci návrh ještě dolaďte. Můžete přidat pozadí nebo třeba text.

Ochrana mobilu Samsung Galaxy Note 20 Ultra s unikátním vzhledem

Kryty s vlastním motivem jsou unikátní. Můžete si hrát nebo ukázat celému světu, co máte rádi. Obal na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra může být místem pro rodinnou fotku nebo třeba obrázek vašeho chlupatého mazlíčka. Ale je to také prosto, který můžete využít k ukázka vašeho grafického umu nebo propagaci vašeho projektu. Obaly s vlastním potiskem můžete využít i jako nevšední dárek. S fotkou vnoučat je to perfektní dárek pro babičku. A co teprve, když přidáte osobní věnování. Všechny obaly s vlastním potiskem jsou z vysoce kvalitního materiálu a poskytují telefonu Samsung Galaxy Note 20 Ultra kvalitní ochranu.

Chytrý mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Smartphone Samsung Galaxy Note 20 Ultra vás na první pohled oslní krásným designem. Ale počkejte, až vyzkoušíte jeho výkon nebo fotoaparát, to je teprve zážitek.