Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy Note 20

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vyzkoušejte si tvorbu obalu s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy Note 20

Pro mobil Samsung Galaxy Note 20 jsou v Etuo.cz připraveny spousty krásných obalů a krytů. Ale je tady i možnost druhá. Můžete si potisk obalu na mobil Samsung Galaxy Note 20 navrhnout úplně sami. Jak na to? Je to úplně jednoduché a zvládne to každý. Stačí jen nápad, který přetvoříte v obrázek nebo grafiku. A když to s grafickým programem neumíte, zkuste si třeba probrat rodinný foto archiv. A pak už potřebujete jen aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy Note 20 od Etuo.cz. Aplikaci najdete přímo tady na stránkách e-shopu Etuo.cz. Váš nachystaný obrázek do aplikace nahrajte a druhá fáze tvoření může začít. V aplikaci uvidíte model obalu na mobil Samsung Galaxy Note 20 a na něm se váš obrázek. S úpravami v aplikaci návrh dolaďte. Využijte možností, jako je posun obrázku, jeho zvětšení, přidání pozadí nebo textu.

Místo pro sebevyjádření i kvalitní ochrana telefonu Samsung Galaxy Note 20

Kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy Note 20 jsou jedinečnou příležitostí pro vaše sebevyjádření. Můžete na nich ukázat vaše sny, kreativní potenciál nebo třeba vaše lásky. Obal s vlastním potiskem, ale může využít i jako přenosný fotorámeček. V co se kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy Note 20 ve vašich rukou promění, záleží pouze na vás. Důležité je, že všechny obaly na mobil Samsung Galaxy Note 20 s vlastním motivem plní i svou základní funkci, kterou je ochrana mobilu. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Ideálně kopírují tvar a rozměry smartphonu Samsung Galaxy Note 20. Dobře na něm sedí a chrání mobil Samsung Galaxy Note 20 při každodenním používání.

Smartphone Samsung Galaxy Note 20

Chytrý mobil Samsung Galaxy Note 20 má ambice stát se jedním z top telefonů vyšší třídy. Je nabitý novými technologiemi a má krásný design.