CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy Note 10 Plus

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 143
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Jedinečný obal na mobil Samsung Galaxy Note 10 Plus s vlastním potiskem

Ano, skutečně můžeme říci, že obal na mobil Samsung Galaxy Note 10 Plus s vlastním potiskem bude jedinečný. Vytvoříte si ho totiž sami a bude vyroben pouze pro vás. Nikdo jiný na světě nebude mít stejný obal na mobil Samsung Galaxy Note 10 Plus. Láká vás to? Tak si najděte chvilku času. Pak už budete potřebovat pouze nápad. Kryty s vlastním motivem mohou mít vlastní vytvořenou grafiku, působivou koláž nebo třeba natištěnou rodinnou fotku. Jakmile budete mít připravený obrázek, musí být v tiskové kvalitě, pusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem, která je tady v e-shopu Etuo.cz. Obrázek do aplikace nahrajte. Okamžitě uvidíte model krytu s vaším motivem. Aplikace umožňuje dodatečné úpravy. Tak obal na mobil Samsung Galaxy Note 10 Plus dolaďte. Přidat můžete i nápis.

Prostor pro vaši kreativitu na obalu s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy Note 10 Plus

Je to skvělé mít možnost vyjádřit své sny, lásku k blízkým nebo třeba propagovat vlastní projekt. Kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy Note 10 Plus můžete mít i v několika verzích a měnit je podle nálady či příležitosti. Zkrátka, obal s vlastním potiskem dává novou formu svobody vyjádření. Je to jen na vás, co na něm bude. Nicméně můžete si být jistí, že kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy Note 10 Plus telefon spolehlivě ochrání. Jsou z velmi kvalitních materiálů s dlouhou životností a potisk je otěru i oděru odolný. Na mobilu Samsung Galaxy Note 10 Plus dobře sedí a mohou ho tak chránit před nástrahami prostředí.

Fenomenální smarpthone Samsung Galaxy Note 10 Plus

Mezi chytrými telefony je vždy nějaký, který vybočuje. Pro rok 2019 je to mobil Samsung Galaxy Note 10 Plus. Má luxusní výbavu, úžasný fotoaparát a vyladěný design. Je to smartphone pro nejnáročnější klientelu, která hledá kvalitní výbavu.