Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy Note 10

No search results

Jedinečný obal na mobil Samsung Galaxy Note 10

Nenašli jste, i přes obrovský výběr designů, ideální obal na mobil Samsung Galaxy Note 10? Toužíte po naprosto jedinečném kousku? Zkuste si design krytu na mobil Samsung Galaxy Note 10 navrhnout sami. Obaly s vlastním potiskem mohou být zcela podle vaší fantazie. Jak na to? Zde na stránce e-shopu Etuo.cz otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Nachystejte si fotografii, obrázek nebo grafiku, která budete chtít na obal na mobil Samsung Galaxy Note 10 natisknout. A tu nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem. S úpravami, které aplikace nabízí, dolaďte návrh obalu. Doporučujeme dát si pozor především na otvor pro kamery fotoaparátu, aby nezasáhl do důležité části obrázku. Na obal na mobil Samsung Galaxy Note 10 můžete napsat i krátký textík. Oblíbená jsou jména, důležitá výročí nebo životní motto.

Prostor pro vaši fantazii i plně funkční obal

Kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy Note 10 dávají možnost ukázat světu váš jedinečný vkus. Můžete obalem s vlastním potiskem demonstrovat vaše sny i lásky. Nebo si prostřednictvím krytu s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy Note 10 připomínejte vaši poslední dovolenou. Je to jen na vás a vaší kreativitě. Inspiraci najdete na Instagramu Etuo.cz. Všechny obaly s vlastním potiskem pro mobil Samsung Galaxy Note 10 jsou však také plně funkční. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a respektují rozměry a tvar modelu Samsung Galaxy Note 10. Díky tomu dobře přiléhají na tělo telefonu Samsung Galaxy Note 10 a chrání jej před mechanickým poškozením i nečistotami.

Inovativní design smartphonu Samsung Galaxy Note 10

Mobil Samsung Galaxy Note 10 přináší několik změn. Ta první je vidět hned. Je to hranatější tvar zařízení, než měli jeho předchůdci. Selfie kamera není u mobilu Samsung Galaxy Note 10 ve výřezu, ani v žádném vysunovacím zařízení, ale v malém elegantním průstřelu.