CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy M51

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 143
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kouzlete s obalem s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy M51

Přijměte výzvu, kterou vám dávají kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy M51. Je to hra, na jejímž konci budete mít obal na mobil Samsung Galaxy M51 s jedinečným vzhledem, přesně podle vašeho přání. Kreativní duše s grafickým umem, mohou využít své umění a navrhnout vlastní grafiku. No a my ostatní využijeme obrázky nebo třeba povedené fotky z domácího archivu. A co na obalu s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy M51 může být? Inspiraci najdete všude kolem nebo navštivte instagram Etuo.cz. Využijte fotky vašich dětí, firemní logo, nebo obrázek oblíbené herní postavičky. S připraveným obrázkem můžete otevřít aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobilu Samsung Galaxy M51. Obrázek v tiskové kvalitě nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem. Ukáže se zjednodušený model obalu na mobil Samsung Galaxy M51 a na něm uvidíte první náhled vašeho díla. Aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy M51 umožňuje ještě dodatečné úpravy. Vyhrajte si s pozadím, umístěním obrázku, dopište krátký text.

Krásný autorský obal na mobil Samsung Galaxy M51, který spolehlivě chrání

Kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy M51 jsou místem, kde můžete vyjádřit vaše pocity, nálady nebo mít své lásky. Ukažte na krytu s vlastním motivem, co jste procestovali nebo zde mějte vaši rodinu. Ať už na obalu s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy M51 budete mít cokoliv, je potřeba, aby obal spolehlivě chránil zařízení, které v něm bude ukryté. Obaly s vlastním potiskem z Etuo.cz jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a kopírují tvar mobilu Samsung Galaxy M51. Materiály dobře odolávají při každodenním provozu a mají dlouhou životnost. Potisk provádíme ve vysoké kvalitě. Nemusíte se tak bát, že by se časem odřel.

Smartphone Samsung Galaxy M51

Chytrý mobil Samsung Galaxy M51 je klasickým zástupcem střední třídy. Láká však neuvěřitelnou výdrží, kterou zajistí baterie s obrovskou kapacitou.