Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy M30s

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal na mobil Samsung Galaxy M30s s vlastním potiskem dle vašeho přání

Máte rádi unikátní věci? Hledáte jedinečný obal na mobil Samsung Galaxy M30s, který nemá nikdo jiný? A víte, že je to vlastně snadné? Chce to jen pár minut času na kreativní práci, obrázek pro tisk a pusťte si aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy M30s. Tu najdete přímo zde na stránkách e-shopu Etuo.cz. Pokud vás hned nenapadá, co na obalu s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy M30s bude, koukněte na Instagramu Etuo.cz. Na obal s vlastním potiskem vám můžeme natisknout fotku, třeba vaše děti, nebo momentku z dovolené, může to být logo projektu nebo třeba vysněný vůz. Klidně si navrhněte i vlastní grafiku v grafickém programu. Necháváme to zcela na vás. Do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy M30s vložte obrázek a uvidíte náhled obalu s vaším potiskem. Aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy M30s dovoluje další úpravy nebo přidání textu.

Prostor pro sebevyjádření i sny na mobilu Samsung Galaxy M30s

Kryty s vlastním motivem Samsung Galaxy M30s jsou jedinečným místem, kde se můžete vyřádit. Na obalu s vlastním potiskem můžete mít milovanou bytost nebo třeba ukázku vaší práce. Kryty s vlastním motivem umožňují naprostou svobodu sebevyjádření. Je jen na vás, jak budou kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy M30s vypadat. Důležité je, že obaly s vlastním potiskem jsou dobrým zabezpečením mobilu Samsung Galaxy M30s proti mechanickým poškozením obalu. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů v rozměrech a tvaru mobilu Samsung Galaxy M30s. Díky tomu na mobilu Samsung Galaxy M30s dobře sedí a nepadají.

Smartphone Samsung Galaxy M30s

Pokud hledáte dobrý mobil s velkým displejem, solidním výkonem a vekou výdrží, je tady výborný smartphone Samsung Galaxy M30s. Zvlášť baterie s kapacitou 6000 mAh je opravdovým tahákem.