Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy M30

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Samsung Galaxy M30 podle svého

Značka Samsung si uvědomila, že mladá generace má velkou kupní sílu. Jednak je to dané všeobecnou oblibou moderních technologií a jednak také tím, že mobily prakticky nedají z ruky, takže mnohem dříve potřebují nové přístroje. Na trh proto přišla s telefonem Samsung Galaxy M30, který je jako dělaný pro mladé. Už proto jsme ho museli zařadit do naší dílny na tvorbu obalů s vlastním potiskem. Kryty s vlastním motivem jsou totiž také velmi oblíbené u mladé generace. Mohou na nich naplno projevit svou originalitu a navíc získat obal, jaký nikdo jiný nemá.

Pouzdra s grafickou pro Samsung Galaxy M30

Pokud také patříte mezi příznivce pouzdra na mobil s originálním potiskem anebo plánujete věnovat obal jako dárek někomu ze svých blízkých, doporučujeme vám si znovu pohlídat, že skutečně půjde o telefon Samsung Galaxy M30. Každý mobil má totiž jiné rozměry a rozmístění funkčních a ovládacích tlačítek a prvků. Maketa, kterou vidíte před sebou, je vyhrazená výhradně pro Samsung Galaxy M30. Jakmile tuto jistotu získáte, můžete se směle pustit do navrhování. Nejlepší je začít od základního motivů či motivů. Nahrát je můžete z paměti svého zařízení, z fotoaparátu anebo z internetu. Při kliknutí na příslušné tlačítko se vám otevře i naše obsáhlá galerie. Každý z obrázků jde zvětšovat, zmenšovat a nejrůzněji posouvat. Vše jde snadno a intuitivně. Textové tlačítko slouží pro přidání těch správných slov. Opět se nabízí celá řada fontů, velikostí písma i barvy. Pozadí dolaďte v případě, že někde vykukuje původní bílá. Tam, kde ji nevyplníte, bílá také zůstane. Do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je pošlete.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Samsung Galaxy M30

Veškeré funkce telefonu Samsung Galaxy M30 vycházejí vstříc tomu, co mladá generace po mobilních telefonech požaduje. Přední kamera je expert na selfíčka, zatímco s tou zadní zachytíte všechny ostatní objekty, se kterými se plánujete svěřit na sociálních sítích. Slušná výdrž, dobrý zvuk a kvalitní obraz to jen potvrzují.