Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy M21

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Udělejte si váš jedinečný obal s kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy M21

Hledáte váš vysněný obal na mobil Samsung Galaxy M21 a nikde v e-shopech není? Ani u nás v e-shopu, kde je několik set nejrůznějších dekorů a potisků? Nevadí. Kryty s vlastním motivem e-shopu Etuo.cz vám dávají možnost vytvořit jedinečný obal s vlastním potiskem. Popusťte uzdu vaší fantazii. Necháme zcela na vás, jak kryt s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy M21 pojmete. Nezbytný je obrázek, který vytvoříte. Může to být fotka nebo grafika, kterou budete chtít na obal na mobil Samsung Galaxy M21 natisknout. Nutná je pouze dostatečná kvalita vhodná pro tisku. Jakmile máte obrázek, pusťte si aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy M21. Je zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Nahrajte obrázek do aplikace pro kryty s vlastním motivem. Na modelu obalu na mobil Samsung Galaxy M21 uvidíte, jak bude vypadat s vašim potiskem. Aplikace pro kryty s vlastním motivem umožňuje i dodatečné úpravy. Můžete s obrázkem posunovat, měnit jeho velikost, přidat pozadí nebo třeba test.

Obal s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy M21 jako místo pro vaše sny

Nechte pracovat vaši fantazii a zasněte se, co by na obalu na mobil Samsung Galaxy M21 mohlo být. Chcete tam vídat ukázku vaší práce, smějící se děti nebo koláž z vysněných věcí? Chce to jen najít téma, které vás každý den povzbudí a posune o kousek dál. Nebo si pořiďte několik krytů s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy M21. Fér cena to umožňuje. Tajný tip pro vás – obaly s vlastním potiskem jsou výborným dárkem. Spojují praktickou stránku a vaši kreativitu.

Chytrý mobil Samsung Galaxy M21

Smartphone Samsung Galaxy M21 má rozhodně čím zaujmout. Na první pohled je to displej s velikostí 6,4 palce. Pak je to i super výbava za dostupnou cenu.