Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy M11

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Pro hravé a nápadité

Kdo při výběru nového telefonu sáhl po Samsungu Galaxy M11, ten bude mít jistě hravost v povaze. Telefon se kromě tradiční černé totiž nabízí v pastelových barvách a ty opravdu nejsou pro každého. Využijte tuto svou vlastnost k návrhu originálního pouzdra na mobil s vlastním potiskem. Půjde vám to snadno. Stačí totiž jen dobrý nápad a chvilka vašeho času.

Kryty s vlastním motivem vykouzlíte za okamžik

Už víte, co bude váš Samsung Galaxy M11 chránit, jaký motiv ponese? Výborně. Nahrajte ho jednoduše na plochu, kterou vidíte před sebou. Ta svými rozměry i uspořádáním odpovídá vašemu telefonu. Všechny výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky jsou přesně tam, kde mají být. Vy díky tomu získáte jasnou představu, jak bude výsledný obal vypadat. Motiv či motivy můžete snadno posouvat, natáčet, zvětšovat či zmenšovat dokud nebudete s výsledkem spokojení. Textové tlačítko slouží pro případ, pokud chcete obrázek či obrázky doplnit nějakými slovy. Využít ho můžete anebo nemusíte. Na závěr ještě doporučujeme zaměřit se na barvu pozadí. Tam, kde vykukuje původní barva, tam doporučujeme pozadí upravit. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Kryty na mobil podle vašeho originálního námětu tiskneme tak, jak nám je pošlete. Využíváme přitom stejnou techniku jako u obalů v naší nabídce. Kvalitou tisku i stálostí barev si proto můžete být jisti.

Samsung Galaxy M11 svou výbavou překvapí

Telefony Samsung Galaxy M11 mají za cíl rozvířit už tak divoké vody v segmentu ekonomičtějších přístrojů. Za cenu zhruba okolo 4 500 Kč se odmění výjimečnou baterií s kapacitou 5 000 mAh a PLS TFT displejem s rozlišením 720 x 1560 pixelů. Smartphony běží na Androidu 10. Vyhrazenou kapacitu paměti můžete významně rozšířit pomocí paměťové karty. To pro případ, že byste se rozhodli naplno využít dovedností zadní trojité kamery. Za tu cenu telefon předvádí opravdu solidní výkon, nemyslíte?