Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy M10

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Samsung Galaxy M10 podle svého

Smartphony značky Samsung doslova zaplavily svět. A protože je vlajkovou lodí řada Galaxy, narazíme na ně všude. Vy si ale můžete pro mobil Samsung Galaxy M10 navrhnout obal s vlastním potiskem, zcela podle vašeho vkusu. Kryty s vlastním motivem potiskneme vámi dodaným obrázkem a odešleme do 24 hodin od tisku a na adresu, kterou zadáte v e-shopu. A originální obal s vlastním potiskem může začít sloužit. Jak tedy na to? Přímo tady na stránce e-shopu Etuo.cz spusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Nezapomeňte vybrat správný model telefonu, tedy Samsung Galaxy M10. Do aplikace nahrajte připravený obrázek nebo fotku. Je jen na vás, co na obalu budete mít. Můžete vybírat z vlastních fotografií, použít logo projektu nebo třeba vytvořit vtipnou koláž. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem uvidíte, jak bude obrázek na obalu na mobil Samsung Galaxy M10 vypadat. Můžete provést drobné úpravy a přidat krátký text. Jakmile jste spokojeni, odesíláte návrh do tisku.

Pouzdra s grafickou pro Samsung Galaxy M10

Obaly s vlastním potiskem pro mobil Samsung Galaxy M10 odliší váš telefon v záplavě podobných zařízení. Kryty s vlastním motivem můžete vyjádřit názor, jedinečný vkus nebo třeba propagovat vlastní projekt. Důležité je, že vytvoříte obal na mobil Samsung Galaxy M10, jaký nebude mít nikdo jiný na světě. Odlišíte sebe i váš telefon. Kryty s vlastním motivem jsou navíc plně funkční. Jsou vyrobeny ve tvaru a rozměrech smartphonu Samsung Galaxy M10. Dobře mu tak padnou. To je důležité, aby mohly plnit ochrannou funkci. Telefon Samsung Galaxy M10 chrání před oděrkami a nečistotami. O potisk obalu se nemusíte obávat. Je vysoce kvalitní a tedy i plně otěru a oděru odolný.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Samsung Galaxy M10

Smartphone Samsung Galaxy M10 nabídne velký displej a výbavu, která zcela odpovídá dostupné ceně. Je určen pro všechny, kteří sází na zavedenou značku Samsung, ale nechtějí příliš utrácet za nový telefon.