Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy A90 5G

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vyzkoušejte si udělat kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A90 5G

Je to skvělé i telefon Samsung Galaxy A90 5G s obrovskou obrazovkou může mít na zádech zcela jedinečný obal. Jeho unikátnost bude i v tom, že jeho tvůrcem a designérem potisku budete vy sami. Co na něm bude, je na vás. Zalovte v rodinném archivu, navrhněte si unikátní grafiku nebo vytvořte koláž pro potisk. Kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A90 5G jsou skvělým místem pro vaše sebevyjádření. Postup přípravy designu je jednoduchý. Připravte si váš obrázek, který chcete na obalu s vlastním potiskem mít a pusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A90 5G. Aplikaci najdete na stránce našeho e-shopu Etuo.cz. Aplikace je plně webová, nic se nikam neukládá. Aplikace je intuitivní a dává prostor pro doladění obalu s vlastním potiskem. Na kryt s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy S10 Lite můžete v aplikaci přidat i krátký text.

Obal s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy A90 5G je místem pro vaše sny

Smartphone Samsung Galaxy A90 5G má velké tělo a to jde u obalu s vlastním potiskem skvěle využít. Je to velký prostor pro vaše sebevyjádření. A pokud stále ještě hledáte téma vašeho obalu s vlastním potiskem, navštivte náš Instagram Etuo.cz a podívejte se, jak se s kryty s vlastním motivem popasovali ostatní. Obaly s vlastním potiskem jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů a v rozměrech mobilu Samsung Galaxy A90 5G. Mají správné otvory pro sloty i foťák. Potisk je ve vysoké kvalitě plně otěru i oděru odolný. Oceníte i jednoduchost jeho údržby. Stačí pouze otřít vlhkým hadříkem a případně vydesinfikovat.

Chytrý mobil Samsung Galaxy S10 Lite

Pro skutečné fajnšmekry je tady mobil Samsung Galaxy S10 Lite s obrovskou obrazovkou, výkonným procesorem a skvělou výbavou, který zajistí spoustu zábavy i místa pro práci.