Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy A8S

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Samsung Galaxy A8s podle svého

Novinka ze střední třídy, nástupce telefonu Galaxy A8 s označením s, má zaujmout především řešením fotoaparátů. Bez nich bychom si telefony dneška ani nedokázali představit. Samsung Galaxy A8s je k mání od roku 2019. Pokud se korejskému velko-výrobci bude dařit dobře, smartphone si najde širokou obec příznivců. To, co je skvělá zpráva pro akcionáře, to může být přínos i pro vás, kdo se zrovna porozhlížíte po skvělém dárku pro některého z majitelů tohoto chytrého telefonu. Mobil Samsung Galaxy A8s jsme jako jedni z prvních začlenili do naší kreativní dílny na tvorbu krytů s vlastním potiskem. Kryty na mobil s jedinečným, osobitým rukopisem si tak pro tento mobil může vytvořit každý.

Pouzdra s grafickou pro Galaxy A8s

Bílá plocha, kterou vidíte před sebou, svými rozměry i rozmístěním otvorů telefonu Samsung Galaxy A8s přesně odpovídá. Díky tomu získáte základní představu, jak svůj obal pojmout. Doporučujeme vám začít vložením obrázku z paměti svého zařízení, z internetu nebo z naší galerie. Může jít o fotku či jejich koláž, o jeden nebo více motivů najednou. Obrázky můžete zvětšovat, zmenšovat či posouvat tak, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku. Textový editor můžete i nemusíte použít. Slova, která zvolíte, budete mít vy, nebo ti, pro které pouzdra na mobil plánujete vyrobit, stále na očích. Volte proto s rozmyslem. Tlačítko barvy pozadí slouží hlavně proto, aby na obalu nikde nezůstala původní bílá. Přizpůsobením barvy zvolenému motivu nedocílíte jen lepšího výsledku, ale je to také praktické. Na bílé jsou totiž nejvíce vidět následky každodenního zacházení.

Galaxy A8s - Za tisk můžeme ručit

Vaše výsledná díla tiskneme stejnou technikou, jako obaly, které máme ve své vlastní nabídce. Za jejich kvalitu můžeme ručit. Barvy budou odolné a tisk stálý. Nejlépe vás o tom přesvědčí příští kryt s vlastním potiskem, který si od nás necháte vyrobit.