Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy A80

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
Výrobce / Série 1
×
Barva 1
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kryty s vlastní fotografií na mobil Samsung Galaxy A80

I obal na mobil Samsung Galaxy A80 už dnes můžete zcela personalizovat. Se službou kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A80 můžete mít zcela jedinečný obal. Není to nic složitého a postup zvládne opravu každý. Stačí jen nápad, připravit si fotku či obrázek a pár minut času. A ano také aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Tu najdete přímo zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Nemusíte se obávat, je zcela intuitivní a nic nestahujete do počítače. Připravenou fotku, v dostatečné kvalitě pro tisk, nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem. Okamžitě uvidíte model obalu na mobil Samsung Galaxy A80, a to jak bude s vašim obrázkem vypadat. Aplikace umožňuje i drobné úpravy, se kterými vyladíte kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A80 na maximum. Pozor hlavně na otvory pro kamery fotoaparátu, ať vám nenaruší hlavní motiv obrázku či něčí obličej.

Místo pro sny i dokonale funknčí obal na mobil Samsung Galaxy A80

Kryty s vlastním motivem Samsung Galaxy A80 mohou být místem, kde si budete připomínat vaše sny. Mohou být takovou malou příruční nástěnkou snů. Nebo můžete kryty s vlastním motivem využít jako rámeček na rodinnou fotku či obrázek z poslední dovolené. Obaly s vlastním potiskem, ale mají i jiná využití. Můžete na nich propagovat váš projekt nebo ukázat své grafické umění. Obaly na mobil Samsung Galaxy A80 s vlastním potiskem, ale mohou být i nevšední dárek. Ideál, který spojuje vlastní invenci a vysoce praktický dárek. I proto jsou tak oblíbené. Jen se dopředu ujistěte, že mají mobil Samsung Galaxy A80. Kryty s vlastním motivem jsou totiž vyrobeny v rozměrech a tvarech telefonu Samsung Galaxy A80. Jen tak mu mohou poskytnout dobrou ochranu.

Mobil Samsung Galaxy A80

Skvěle vybavený mobil Samsung Galaxy A80 patří do vyšší třídy. Zaujme bezrámečkovým displejem bez výřezu. Selfie kamera je ve vysunovacím zařízení.