Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy A71 5G 

(Počet produktů: 1)
Filtry
Značka zařízení 1
Model zařízení 155
Výrobce / Série 1
Barva 1
Řazení: 
Pozice
Název produktu
Cena
Vytvořeno v
Liczba sprzedanych ostatni miesiąc
Model zařízení
Grupa produktów
Newest Id
position_boost
Samsung Galaxy A71 5G - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Samsung Galaxy A71 5G - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Nechte se zlákat a vytvořte si obal s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy A71 5G

Zní to jako sen. Opravdu můžete mít obal na mobil Samsung Galaxy A71 5G, který je zcela jedinečný a nemá ho nikdo jiný na světě. Na mobilu Samsung Galaxy A71 5G můžete mít obal s vlastním potiskem, jehož budete autorem. Můžete úplně zapomenout na kompromisy. Bude to jen o vás a vaší fantazii. Vytvořte si třeba kompletní vlastní grafiku pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A71 5G nebo vyberte krásnou fotku z rodinného archivu. Populární jsou i fotky vysněných míst, vozů nebo plánovaného domu. Pak stačí otevřít aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A71 5G a obrázek do ní vložit. V programu pro kryty s vlastním motivem ihned uvidíte, jak bude obal s vlastním potiskem vypadat. Na modelu krytu pro telefon Samsung Galaxy A71 5G vám ukáže váš obrázek, jak bude po tisku vypadat. Aplikace pro kryty s vlastním motivem dovoluje vyladění, přidání textu nebo pozadí.

Obal s vlastním potiskem Samsung Galaxy A71 5G jako úžasný osobní dárek

Kryt s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A71 5G umí propojit funkční obal, který ochrání telefon s krásným osobním dárkem. Je to unikátní spojení, které potěší prakticky kohokoliv z vašich blízkých. Vlastně jen záleží na tom, co na obalu s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy A71 5G bude. Obaly s vlastním potiskem jsou vyrobeny v rozměrech mobilu Samsung Galaxy A71 5G. Proto je před odesláním objednávky nezbytné ujištění, že váš blízký má skutečně mobil Samsung Galaxy A71 5G a ne jiný model. Jen tak bude obal s vlastním potiskem mobil Samsung Galaxy A71 5G dobře chránit.

Mobil Samsung Galaxy A71 5G

Smartphone Samsung Galaxy A71 5G patří do spolehlivé rodiny Samsung a zároveň do vlajkové řady Galaxy. Je unikátní svou připraveností pro síť 5G.