Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy A71

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Dolaďte nový smartphone Samsung Galaxy A71 obalem s vlastním potiskem

Gratulujeme k vychytanému smartphonu Samsung Galaxy A71. S obrazovkou 6,7 palce je jasné, že smartphone Samsung Galaxy A71 zaujme na první pohled. A co tak tu velkou plochu využít a vytvořit si zcela vlastní obal s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy A71. Něco co nemá nikdo jiný. Jak? Je to vlastně strašně jednoduché. Potřebujete obrázek, aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A71 a trochu času. A ano, potřebujete i nápad. Pokud ten chybí, zkuste se podívat na náš instagram Etuo.cz, kde najdete příspěvky s povedenými obaly s vlastním potiskem. Připravený obrázek pak nahrajte od aplikace pro kryty na mobil Samsung Galaxy A71. Ta je tady na stránce e-shopu Etuo.cz. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A71 hned uvidíte, jak bude váš obal vypadat. Můžete ho ještě doupravit a doplnit textem.

Luxusní prostor pro sebevyjádření na obalu s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy A71

Kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A71 jsou místem, kde můžete vyjádřit světonázor i lásku ke koníčkům. Obal s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy A71 můžete pojmout jako fotorámeček na rodinnou fotografii nebo momentku z poslední dovolené. Můžete ho využít i jako přenosnou nástěnku snů, nebo prostor pro propagaci vaší práce. V každém případě si můžete být jisti, že obal na mobil Samsung Galaxy A71 s vlastním potiskem je vyrobený z kvalitních materiálů. Navíc dobře kopíruje tvar a rozměry telefonu Samsung Galaxy A71. Dobře na něm sedí a chrání jej.

Smartphone Samsung Galaxy A71

Telefon Samsung Galaxy A71 rozhodně zaujme. Na první pohled tedy velkým displejem s úhlopříčkou 6,7 palce. Na druhý i výbavou. U mobilu Samsung Galaxy A71 můžete využívat výkonný procesor s podporou paměti 8 GB. Zaujme i solidní paměť a velká baterie.