CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy A70

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 143
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Samsung Galaxy A70 podle svého

Pro Áčkové telefony od značky Samsung jsou příznačná záda se zajímavými odlesky. Nejinak je tomu v případě smartphonu Samsung Galaxy A70. Netradičně pojmout zadní část telefonu můžete i vy, pokud se rozhodnete pro kryty na mobil Samsung s vlastním potiskem. Pouzdra na mobil, která jsme pro tento případ připravili, mají navíc jednotně průsvitné boky. Telefon si díky tomu zepředu zachová svůj původní vzhled a vy budete mít i nadále stálý přístup k jeho efektním odleskům.

Pouzdra s grafickou pro Samsung Galaxy A70

Vytvořit si kryty s vlastním motivem je jednodušší než se může na první pohled zdát. S naší webovou aplikací nepotřebujete nic stahovat do svého přístroje a zabírat tak zbytečně kapacitu baterie. Všechno jde snadno vytvořit na jedné jediné stránce. Kryt, který vidíte před sebou, je dopředu uzpůsobený pro telefon Samsung Galaxy A70. Veškeré otvory pro funkční i ovládací tlačítka jsou přesně tam, kde mají být. Vaším polem působnosti bude bílá plocha, kterou vidíte před sebou. Nahrajte na ni jeden či více motivů z paměti svého zařízení nebo z internetu. Použít můžete i naši obsáhlou galerii. Motiv či jejich kombinaci můžete doplnit vhodnými slovy. Poslouží vám k tomu textové tlačítko. Ze spodní lišky stojí za zmínku tlačítko pro úpravu pozadí. S jeho pomocí dokážete doladit i ten nejmenší detail. Všude tam, kde pozadí nepřizpůsobíte barvě motivu, zůstane původní bílá. My totiž do vašich návrhů nijak nezasahujeme a tiskneme je tak, jak nám je pošlete. Jakmile budete s návrhem spokojení, pošlete ho k nám do výroby. Za několik dní vám dorazí na určenou adresu zásilka pouzdra na mobil podle vašeho vlastního návrhu.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Samsung Galaxy A70

Telefony Samsung Galaxy s označením A patří mezi ekonomičtější varianty než například řada S. V případě smartphonu Samsung Galaxy A70 si však výrobce z vyšší kategorie vypůjčil několik funkčních detailů. Třeba super rychlé kabelové nabíjení o výkonu 25 W.