CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy A60

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 143
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Samsung Galaxy A60 podle svého

Úspěšná řada telefonů Samsung Galaxy s označením A se znovu rozrůstá. Tentokrát přišel jihokorejský gigant s telefonem Samsung Galaxy A60. Nový model přináší radost všem originálním a kreativním duším. Na jeho zádech totiž najdeme „jen“ trojitou kameru a přisvětlovací diodu. Čtečka otisků prstů byla přemístěná na obrazovku tak, jak jsme zvyklí například u iPhonů. Všichni příznivci krytů s vlastním potiskem získávají díky tomu mnohem více prostoru, na kterém se mohou umělecky vyřádit.

Pouzdra s grafickou pro Samsung Galaxy A60

Pokud také patříte mezi ty, kdo si s oblibou navrhují kryty s vlastním motivem, směle do toho. Maketa, kterou vidíte před sebou, je totiž určená výhradně pro telefon Samsung Galaxy A60. Rozměrově odpovídá zařízení s displejem o velikosti 6,7 palců a i veškeré výřezy jsou přesně tam, kde mají být. Na mysli přitom nemáme jen zmíněný výřez pro hlavní kamery, ale také všechna boční tlačítka a ovládací prvky. Vaším uměleckým plátnem však bude bílá zadní plocha. Boky zůstanou u tohoto pouzdra na mobil jednotně průsvitné. Telefon si díky tomu při čelním pohledu zachová svůj původní vzhled. Na bílou můžete nahrát jeden či více motivů, záleží jen na vás. Obrázek či jejich koláž jdou snadno natáčet, zvětšovat či zmenšovat. Kromě možnosti přidat text ještě doporučujeme úpravu pozadí. Tam, kde ji nedoladíte, zůstane původní bílá. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Vaše vlastní kryty na mobil Samsung tiskneme stejnou technikou, jako obaly v naší nabídce. Jejich kvalitu proto můžeme garantovat.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Samsung Galaxy A60

Telefon Samsung Galaxy A60 se kromě trojité zadní kamery může pochlubit až 128 GB paměti včetně 8 GB RAM. To je dostatek i pro toho nejnadšenějšího amatérského fotografa. Snímky navíc můžete pořizovat i v terénu, aniž byste museli každou chvíli vyhledávat elektrickou zásuvku. Samsung Galaxy A60 má v základní výbavě velmi slušnou výdrž baterie.