CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy A51 4G

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 143
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Navrhněte si vlastní obal na mobil Samsung Galaxy A51

Kryty s vlastním motivem už nejsou nedostupným snem. Za pár minut si můžete vytvořit váš vlastní, zcela unikátní obal s vlastním potiskem i na novinkový mobil Samsung Galaxy A51. Stačí pouze chvilka času a nápad. A samozřejmě potřebujete také aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A51, ale tu najdete zde na stránkách e-shopu Etuo.cz. Aplikaci zvládne obsluhovat opravu každý, je to velmi jednoduché. Připravený obrázek nahrajte přímo do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A51. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem můžete ještě s návrhem obalu na mobil Samsung Galaxy A51 pracovat. S obrázkem lze posouvat, můžete měnit jeho velikost, přidat pozadí nebo krátký text. Jakmile budete s návrhem spokojeni, odešlete objednávku a za dva dny můžete vyhlížet kurýra.

Designové vyřádění i dobrá ochrana mobilu Samsung Galaxy A51

Obal na mobil Samsung Galaxy A51 s vlastním potiskem je naprostá špička. Můžete se skvěle vyřádit, ukázat světu, co umíte nebo co máte rádi. Někdo ho využije jako přenosný rámeček na fotografii blízkých, jiný na malou nástěnku snů. Oblíbené jsou i obaly s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A51, kde můžete propagovat vaši práci. V každém případě jsou kryty s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy A51 kvalitním ochráncem těla telefonu. Jsou z kvalitních materiálů, které mají dlouhou životnost. Obaly s vlastním potiskem jsou vyrobeny podle tvaru a rozměrů mobilu Samsung Galaxy A51. Dobře tak na něm sedí, nepadají a chrání jej.

Smartphone Samsung Galaxy A51

Chytrý telefon Samsung Galaxy A51 je další z řady mobilů, které značce Samsung nedělají ostudu. Má krásný design a výbornou výbavu. Na zadní straně mobilu Samsung Galaxy A51 čekají čtyři kamery fotoaparátu s maximálním rozlišením 48 MPx. Na přední straně je selfie kamerka ukrytá v malém výřezu u horní hrany mobilu.