Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy A40

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Samsung Galaxy A40 podle svého

Při nákupu každého nového smartphonu na vás čeká hned trojice ne příliš snadných otázek. V první řadě je to samozřejmě výběr správného přístroje. I když jste fanoušci jedné značky, neznamená to, že vás nečeká výběr z celé řady možností. Velcí výrobci v posledních letech chrlí na trh doslova jeden přístroj za druhým. Pokud máte o modelu jasno, měli byste si položit další dvě otázky: po vhodném zabezpečení displeje a správném krytu. S ochranou displeje vám dokážeme pomoci stejně jako s výběrem vhodného pouzdra na mobil. Vedle nepřeberné nabídky obalů od našich prověřených dodavatelů nabízíme možnost zhotovit si kryty s vlastním potiskem. Nově jsme do naší dílny na jejich výrobu přiřadili i telefon Samsung Galaxy A40.

Pouzdra s grafickou pro Samsung Galaxy A40

Pokud si myslíte, že vyrobit si kryty na mobil Samsung s originálním potiskem vyžaduje speciální dovednosti, máme pro vás dobrou zprávu: nevyžaduje. S trochou času a s dobrým nápadem to zvládne úplně každý. V naší dílně se velmi rychle zorientujete. Vše je intuitivní, jednoduché a přehledně popsané. Plocha, kterou vidíte před sebou, do posledního detailu odpovídá telefonu Samsung Galaxy A40. Na patřičných místech jsou výřezy pro funkční prvky i boční tlačítka. Vaším úkolem je vyplnit bílou plochu zad telefonu. Použít můžete fotku z paměti svého zařízení nebo z internetu. K dispozici je i naše obsáhlá galerie. Motiv můžete zvolit jeden nebo víc a vzájemně je zkombinovat. Zvětšení, zmenšení či natočení je hračka. Textovým tlačítkem doplníte správná slova. Samozřejmě pokud chcete. Za pozornost stojí tlačítko na úpravu pozadí. S jeho pomocí doladíte každý detail. Jakmile budete s výsledkem spokojeni, zadejte obal k nám do výroby. Za několik dní se můžete těšit z obalu, jaký nemá nikdo jiný na celém světě.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Samsung Galaxy A40

Smartphone Samsung Galaxy A40 po všech stránkách zaplnil mezeru, která dlouho zela mezi modely A30 a A50. Číselná posloupnost sice není nejsilnější stránkou korejské jedničky, ale výkonová ano. Telefon s označením A30 je svým výkonem přesně mezi oběma zmíněnými modely.