CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy A31

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 143
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Objevte hravý svět krytů s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A31

Milujete kreativní práci? Chcete propagovat vlastní projekt? Nebo si jen nemůžete vybrat s předtištěných obalů na mobil Samsung Galaxy A31 a chtěli byste něco jiného? Pak jsou tady kryty s vlastním motivem, které vám splní i skrytá přání. Obal na mobil Samsung Galaxy A31 můžete dotvořit zcela v duchu vašeho osobitého vkusu. Potřebujete k tomu nápad, obrázek a aplikaci pro kryty s vlastním motivem, kterou najdete přímo zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Aplikace pro kryty s vlastním motivem je navržena tak, aby s ní práci zvládl opravdu každý. Jednoduše ji spusťte, vložte do ní váš obrázek, pozor musí být v tiskové kvalitě a začněte tvořit. Aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A31 vám ukáže, jak bude váš obal na mobil Samsung Galaxy A31 s vlastním potiskem vypadat. Využijte možnosti úprav, přidání pozadí a textu a návrh vylaďte k maximální spokojenosti. TIP: Dejte si pozor na otvory pro kamery, aby nenarušili motiv.

Ochrana mobilu Samsung Galaxy A31 i geniální prostor pro sebevyjádření

Kryty s vlastním motivem jsou jedinečné. Dovolují ukázat vaše vnitřní já, prezentovat práci nebo si jen hrát. A jak známo, kdo si hraje, nezlobí. Na obalu s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy A31 můžete mít fotku z rodinného archivu ale i vlastní grafiku. Můžete aplikaci pro kryty s vlastním motivem využít a nechte si udělat obal na mobil Samsung Galaxy A31, který bude nenápadnou propagací vaší firmy. Obaly s vlastním potiskem patří mezi velmi oblíbené dárky, které ocení babičky, ale i kamarádi. Obaly s vlastním potiskem jsou z vysoce kvalitního materiálu a poskytují telefonu Samsung Galaxy A31 dobrou ochranu před nástrahami světa.

Chytrý mobil Samsung Galaxy A31

Jednodušší varianta chytrého mobilu patří do vychytané řady Galaxy a je vhodná především pro méně náročné uživatele, kteří hledají záruky renomované značky.