Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy A30s

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vylepšený smartphone si zaslouží vylepšení

Značka Samsung v nedávné době představila vylepšený telefon Samsung Galaxy A30s. Svou výbavou a parametry připomíná oblíbenou A50. Uživatele však potěší příznivější cenou. Vy si tento telefon můžete vylepšit ještě více. Samsung Galaxy A30s se stal součástí naší kreativní dílny na výrobu obalů s vlastním potiskem.

Kryty s vlastním motivem – jednoduše

Výroba pouzdra na mobil podle vlastního návrhu je jednodušší, než se zdá. Stačí jen pár minut času a trocha inspirace. Na vše ostatní vás navede přehledný nástroj, který jsme pro tvorbu osobních obalů vytvořili. V první řadě budete vyzváni, abyste vložili jeden či více motivů, které má obal na mobil nést. Využít přitom můžete paměti svého zařízení, internetu nebo naší fotogalerie. Obrázek či obrázky se nahrávají na bílou plochu, která svými rozměry přesně odpovídá telefonu Samsung Galaxy A30s. Veškeré výřezy pro zadní kameru s bleskem i pro boční tlačítka jsou přesně tam, kde mají být. Obrázek či jejich kombinaci můžete posouvat, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebudete s výsledkem spokojeni. Kryty na mobil podle osobního návrhu s oblibou nesou i nějakou myšlenku. V takovém případě se vám bude hodit textový editor, který najdete na levé liště. Spodní tlačítko na doladění pozadí vám doporučujeme použít v případě, že váš motiv nezabírá 100 % bílé plochy. Tam, kde bílá vykukuje, by také mohla zůstat, tedy v případě, že ji neupravíte. Veškeré změny, ke kterým přistoupíte, se okamžitě projeví. Díky tomu získáte dobrou představu, jak bude výsledný obal vypadat.

Kvalita jako od nás

Vaše osobní kryty na mobil tiskneme stejnou technikou jako obaly na mobil v naší nabídce. Jistotou a stálostí barev si proto můžete být jisti. Zakázce se začneme věnovat okamžitě po doručení objednávky. Už za pár dní se proto můžete těšit z pouzdra na mobil, jakým se nebude moct pochlubit nikdo jiný na celém světě.