Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy A30

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Samsung Galaxy A30 podle svého

Novinka ve střední třídě, telefon Samsung Galaxy A30, je k dostání v několika barevných odstínech. Každý z nich je vyrobený z vysoce lesklého plastu, který vytváří velmi zajímavý efekt. Na světle totiž hází odstíny jiné barvy. Zajímavý detail poněkud kazí jedna maličkost. Na tomto povrchu jsou velmi patrné jakékoli otisky prstů. Abyste tomu zabránili a zároveň svůj Samsung Galaxy A30 ochránili, doporučujeme vám co nejdříve sáhnout po kvalitním krytu. Na těchto stránkách vám nenabízíme jen tak ledajaký obal. Právě se nacházíte v kreativní dílně, kde si můžete vyrobit kryt s vlastním potiskem.

Pouzdra s grafickou pro Samsung Galaxy A30

Obal, co vidíte před sebou, zcela odpovídá smartphonu Samsung Galaxy A30. Sedí nejen rozměrově, ale i výřezy pro funkční a ovládací tlačítka a prvky. Vás bude nejvíce ze všeho zajímat bílá zadní plocha. Právě na ní můžete jednoduše nahrát jeden či více motivů. Použít můžete vlastní fotoaparát, internet anebo naši galerii. Obrázek či jejich koláž jde snadno natáčet, zvětšovat anebo zmenšovat tak, abyste docílili co nejlepšího výsledku. Pokud při upravování někde vykoukne původní bílé pozadí, snadno ho přebarvíte příslušným tlačítkem na spodní liště. Textové tlačítko slouží k přidání textu. Nabízí se vám celá řada fontů, barev i velikostí. Až budete se vzhledem pouzdra na mobil Samsung Galaxy A30 zcela spokojení, zadejte ho k nám do výrobny. Vaše vlastní kryty na mobil tiskneme stejnou technikou jako obaly v naší nabídce. Jejich kvalitou si proto můžete být jistí.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Samsung Galaxy A30

Na vaše originální výtvory čeká všech 6,4 palců. Právě tolik totiž měří smartphone, který značka Samsung představila na veletrhu v Barceloně na začátku roku 2019. Kompaktní telefon se může pochlubit štíhlým tělem s příjemně zaoblenými tvary. Zatímco většina ostatních výrobců upouští od bezrámečkovosti, Samsung si tvrdošíjně trvá na trendu, který pomáhal nastolit. Na přední straně proto najdete pouze malý výřez pro přední kameru.