CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy A20s

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 143
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Slaďte smartphone Samsung Galaxy A20s obalem s vaším stylem

Dobrá zpráva, i nový smartphone Samsung Galaxy A20s, můžete vybavit zcela unikátním obalem na mobil s vlastním potiskem. Díky praktické aplikaci pro kryty s vlastním motivem, můžete vytvořit zcela jedinečný a třeba i zábavný obal s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy A20s. Zkrátka můžete váš nový mobil Samsung Galaxy A20s zabalit do obalu, který zaručeně nemá nikdo jiný na světě. Jak na to? Je to vlastně strašně jednoduché. Vyberte si obrázek, který budete chtít na obal na mobil Samsung Galaxy A20s natisknout. Pak potřebujete ještě aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A20s a trochu času. Pro inspiraci se můžete podívat na náš instagram Etuo.cz, kde najdete příspěvky s povedenými obaly s vlastním potiskem. Váš vysněný obrázek vložte od aplikace pro kryty na mobil Samsung Galaxy A20s. Mimochodem tu najdete tady na stránce e-shopu Etuo.cz. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A20s se ukáže model obalu i s vaším obrázkem. Samozřejmostí jsou i dodatečné úpravy, které můžete udělat přímo v aplikaci.

Místo pro sebevyjádření na obalu s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy A20s

Kryty s vlastním motivem na mobil Samsung Galaxy A20s jsou vaším svobodný prostorem. Obal s vlastním potiskem na mobil Samsung Galaxy A20s může být místem pro fotku vašich dětí, logo projektu nebo také motivační nástěnkou snů. Obal na mobil Samsung Galaxy A20s s vlastním potiskem je vyrobený z kvalitních materiálů. Také dobře kopírují tvar a rozměry mobilu Samsung Galaxy A20s. Dobře mu tak padnou a okamžitě ho chrání. A malý tip – obaly na mobil Samsung Galaxy A20s s vlastním potiskem jsou naprosto skvělým dárkem.

Smartphone Samsung Galaxy A20s

Telefon Samsung Galaxy A20s patří k levnějším zástupcům a tak nabízí pouze základní výbavu. Nechybí ale fotoaparát s třemi kamerami, ani čtečka otisků prstů.