Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy A20e

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Samsung Galaxy A20e podle svého

Mobilní telefony se staly naší druhou součástí. Nosíme je stále při sobě, máme je neustále na blízku, nespouštíme z nich oči. O to horší potom může být jejich pád na zem. Prakticky se 100% jistotou se v takovou chvíli může smartphone nenávratně rozbít. Pokud zrovna u vás nestojí všichni svatí, už ve vzduchu se můžete se svým telefonem loučit. Ovšem ne, pokud jej budete chránit s kryty na mobil. Kupříkladu i pro Samsung Galaxy A20e najdete na trhu mnoho nejrůznějších pouzder a krytů. Ano, jsou to pouze plastové doplňky, které prakticky nic neváží, ovšem už jen to dokáže ochránit váš mobilní telefon před poškozením.

Kryty na mobil jsou skvělou volbou: Samsung Galaxy A20e

Kryty na mobil Samsung jsou skvělou volbou naprosto pro všechny. Nezáleží na tom, zda ještě studujete, anebo už pracujete. Všichni chceme své mobilní společníky uchránit, a k tomu perfektně slouží právě pouzdra na mobil. Vybrat si můžete z řady líbivých designů i moderních stylů. Nenašli jste v nabídce nic, co by odpovídalo vaší představě? Chcete něco více ušitého „na míru”? Máte přesnou představu, jak by měl váš obal na mobil vypadat? Pak si nechejte vytvořit kryt s vlastním potiskem. Je to perfektní volba pro všechny, kteří chtějí ochránit svůj Samsung Galaxy A20e, ale zároveň jim klasická nabídka z nejrůznějších e-shopů ani kamenných obchodů nevyhovuje. Na kryty s vlastním motivem si můžete nechat potisknout jakoukoliv fotografii nebo obrázek. Nejste vůbec ničím limitováni. Klidně si můžete sami něco navrhnout či nakreslit, anebo se nechat inspirovat známými značkami. Pouzdro na mobil s vlastním potiskem bude zdobit váš telefon přesně tak, jak si představujete.

Vytvořte si obal na mobil Samsung Galaxy A20e a jeho přednosti podle svého

Chytrý telefon inovované řady Galaxy A v nejdostupnějším provedení. To je Samsung Galaxy A20e. Nabízí řadu pokročilých funkcí a Infinity-V bezrámečkový displej. Výbavou se nemá novinka vůbec za co stydět. Se Samsungem Galaxy A20e máte dostatek prostoru pro sledování filmů či hraní her. S tím vám navíc vypomůže také procesor Exynos 7884, doplněný o 3 GB RAM. Interní paměť dosáhla kapacity 32 GB a lze ji dále rozšířit o paměťové karty microSD. Samsung Galaxy A20e vás uhrane svým moderním provedením. Díky oblým tvarům nejen skvěle vypadá, ale také vám perfektně padne do ruky. Samsung Galaxy A20e je zkrátka vhodný pro všechny.