CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy A20

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 143
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Samsung Galaxy A20 podle svého

Pokud byste chtěli udělat výrobci radost, vytvoříte pro nový Samsung Galaxy A20 přebal v modré barvě. Ta je totiž u asijských značek v současné době nejvíc v kurzu. Pokud však chcete udělat radost především sami sobě, navrhněte si kryty na mobil Samsung zcela po svém. Také Samsung Galaxy A20 jsme nově zařadili do naší dílny na kryty s vlastním motivem. Záleží jen na vás, co s tímto nástrojem vytvoříte.

Pouzdra s grafickou pro Samsung Galaxy A20

Pouzdra na mobil s vlastním potiskem se stávají čím dál oblíbenější disciplínou. Kromě skvělého způsobu, jak si vytvořit pouzdro, jaké nikdo jiný nemá, jde o dobrý tip na dárek. Osobním, originálním způsobem tak dáte svým blízkým najevo, jak na ně myslíte. V první řadě je důležité si ověřit, že telefon, který má osobní pouzdro na mobil pomáhat zabezpečit, je skutečně Samsung Galaxy A20. Maketa, kterou vidíte před sebou, je totiž určená právě pro tento smartphone. Veškeré výřezy pro funkční a ovládací prvky tomuto telefonu zcela odpovídají. Je to také důležitá informace pro vás, abyste věděli, jak svůj zvolený motiv či jejich kombinaci umístit a natočit tak, aby otvory nezasahovaly do žádné z klíčových oblastí. Samotná orientace v naší kreativní dílně je velmi jednoduchá. Stačí následovat pokynů jednotlivých tlačítek, přidávat obrázky z paměti zařízení či z internetu nebo navštívit naši galerii, kterou jsme pro vám exkluzivně zpřístupnili. Jakmile máte o hlavním motivu jasno, doporučujeme pomocí tlačítka na úpravu barvy pozadí ještě doladit tento detail. Tam, kde pozadí nezměníte, zůstane původní bílá. My do vašich návrhů totiž nijak nezasahujeme.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Samsung Galaxy A20

Telefon Samsung Galaxy A20 konečně zaplnil pomyslnou díru, která vznikla po uvedení telefonů A10, A30 a A50. Jde o solidního zástupce nižší střední třídy a přímého konkurenta v záplavě čínských mobilů. Na svou cenu je výjimečně dobře vybavený. Komu připadá poněkud povědomý, tomu můžeme prozradit, že se velmi podobá telefonu Samsung Galaxy M20.