Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy A11

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 138
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kreativní obal na mobil Samsung Galaxy A11 s vlastním potiskem

A to nejlepší je, že si ho dokáže vytvořit každý. Obal s vlastním potiskem na mobil SAMSUNG GALAXY A11 totiž dává šanci na kreativní vyjádření všem. Můžete vytvořit vlastní grafiku, vybrat oblíbenou fotku z rodinného archivu. Nebo vlastně cokoliv jiného, i obrázek kreslený dítětem má pro někoho velké kouzlo. Pro nápady a inspiraci se můžete podívat na náš instagram Etuo.cz. Jsou tam hodně povedené kryty s vlastním motivem. Váš obrázek pak nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil SAMSUNG GALAXY A11. Ta je zde v e-shopu Etuo.cz. Aplikace pro kryty s vlastním motivem je webová a nevyžaduje žádné ukládání do počítače. V aplikaci okamžitě uvidíte, jak bude váš obrázek na obalu na mobil SAMSUNG GALAXY A11 s vlastním potiskem vypadat. Využijte možnosti úprav a návrh obalu s vlastním potiskem vylaďte k dokonalosti. Hlavně pozor na umístění otvorů pro kamery foťáku.

Krásný dárek, zajímavý doplněk i účinný ochránce mobilu SAMSUNG GALAXY A11

Kryty s vlastním motivem na mobil SAMSUNG GALAXY A11 jsou vyrobeny v rozměrech mobilu, jeho tvaru a z kvalitních materiálů. Proto na něm dobře sedí a spolehlivě jej chrání. Kryty s vlastním motivem na mobil SAMSUNG GALAXY A11 jsou také perfektním dárkem. Každého vždy potěší dárek, který nese váš osobní rukopis. Je potřeba vlastní invence, kreativity a nápadu. A máte jistotu, že tento dárek bude obdarovaný používat každý den. Na obalu s vlastním potiskem na mobil SAMSUNG GALAXY A11 se můžete vyřádit. Udělá radost mamince, babičce i kamarádovi z fotbalu. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil SAMSUNG GALAXY A11 můžete na obal připsat i krátké věnování nebo si pohrát s pozadím.

Chytrý mobil SAMSUNG GALAXY A11

Pokud hledáte levný smartphone, který zastane dobrou práci, pořídí slušné fotky, a na kterém obstaráte všechny nezbytné hovory a mail, pak je mobil SAMSUNG GALAXY A11 ten pravý.