CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Samsung Galaxy A10

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 143
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal podle vašeho gusta pro Samsung Galaxy A10

Mít zcela jedinečný telefon, nemusí být jen o modelu zařízení. Jedinečným může udělat váš smartphone Samsung Galaxy A10 i obal s vlastním potiskem. Je to tak, můžete mít kryty s vlastním motivem podle vašeho návrhu. Tedy obal, který nemá nikdo jiný na světě. Jak na to? Vyberte si motiv, obrázek nebo fotku a spusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem pro mobil Samsung Galaxy A10. Obrázek nahrajte do aplikace. Práce s ní se nemusíte bát, zvládne ji každý. Obrázek nahrajte a ihned uvidíte, jak bude obal s vlastním potiskem na Samsung Galaxy A10 vypadat. Doporučujeme pohlídat si umístění otvorů pro kameru fotoaparátu a návrh případně upravit. Můžete přímo v aplikaci. Zkuste přidat i krátký text. Třeba jméno nebo motto jsou hodně oblíbené.

Samsung Galaxy A10, který vystoupí z davu

I když máte základní telefon, můžete zcela vystoupit z davu ostatních. Není nutné jít ve všem s trendy. Nemusíte mít drahý model telefonu a na něm obal stejný, jako mají kolegové v práci. Navrhněte si kryty s vlastním motivem, které odliší váš telefon Samsung Galaxy A10 od stovky jiných. Obal na mobil Samsung Galaxy A10 s vlastním potiskem dává skvělý prostor pro vaše sebevyjádření. Pro inspiraci můžete navštívit i Instagram Etuo.cz, kde najdete nejpovedenější kousky našich klientů. A malý tip, pouze pro vás – kryty s vlastním motivem jsou skvělým dárkem. Darujte babičce obal na mobil Samsung Galaxy A10 s krytem, kde každý den uvidí svá vnoučata. Vyloudíte úsměv na tváři.

Základní telefon Samsung Galaxy A10

Mobil Samsung Galaxy A10 patří k zařízením pro skutečně nenáročné uživatele. Je určen na volání a psaní zpráv. Pořídíte s ním i nějakou tu momentku, ale zázraky neočekávejte. Pokud však chcete solidního pracanta od dobré značky, je mobil Samsung Galaxy A10 pro vás tím pravým. Odměnou vám bude nízká pořizovací cena telefonu Samsung Galaxy A10.