+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Redmi

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Známe jejich původ

Není tajemstvím, že značku mobilních telefonů Redmi vlastní čínské Xiaomi. Po vzoru Huawei a jeho nejúspěšnější produktové řady Honor osamostatnilo Xiaomi tuto značku v lednu roku 2019. Ke své mateřské společnosti se tyto telefony sice znají, ale oficiálně už je bude možné pořídit pouze pod svou vlastní značkou Redmi. Redmi s vlastním potiskem.

Navrhněte si kryt pro zařízení Redmi

Telefony Redmi se pohybují ve středním až nižším cenovém segmentu. Za své peníze však získáte pokročilé technologie a velmi slušnou výbavu. Už proto se dá předpokládat, že dojde k poměrně velkému rozšíření. Abyste si své Redmi za všech okolností poznali, vybavte ho obalem, kterému nic nemůže konkurovat. I pro telefony Redmi nově nabízíme možnost vyrobit si kryty s vlastním motivem. Je to až překvapivě jednoduché. Stačí špetka inspirace, pár minut vašeho času a za několik dní se můžete dočkat svého vlastního pouzdra na mobil s motivem podle vašeho originálního návrhu.

Dvakrát ověřte, potom tvořte

Než se pustíte do navrhování, doporučujeme vám dobře si ověřit konkrétní označení vašeho telefonu. Kryty na mobil Redmi navrhujete vždy přímo pro váš konkrétní model. Všechny výřezy na funkční a ovládací prvky jsou vždy přesně tam, kde je jednotlivé modely mají mít. Dost často stačí zběžný pohled na váš telefon a hned vidíte, zda bude obal na telefon sedět. Dobře si pohlídat modelovou řadu i její upřesňující označení se vám v každém případě vyplatí. Jen tak získáte jistotu, že obal bude skvěle plnit svou funkci a že vás díky vlastnímu, originálnímu návrhu, bude těšit tak dlouho, jak si budete přát. Pokud máte jasno, vstupte přímo do naší kreativní dílny a pusťte se do navrhování. Vše funguje jednoduše a intuitivně, takže se jistě rychle zorientujete. Vaše vlastní návrhy navíc tiskneme stejnou technikou, jako obaly v naší nabídce, takže vám můžeme za jejich kvalitu ručit.