CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Realme X50 Pro 5G

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kryty s vlastním motivem na mobil Realme X50 Pro 5G

Krásný mobil Realme X50 Pro 5G si zaslouží perfektní obal. Také to tak cítíte? A toužíte po jedinečném obalu na mobil Realme X50 Pro 5G? Vaše přání je nám rozkazem. Z aplikací pro kryty s vlastním motivem na mobil Realme X50 Pro 5G si takový unikátní obal vytvoříte sami. Připravte si vlastní obrázek, třeba rodinnou fotku, nebo i vlastní grafiku, a rezervujte si několik minut času. Aplikaci pro kryty s vlastním motivem najdete zde na stránkách e-shopu Etuo.cz. Aplikace pro kryty s vlastním motivem je plně webová, nepotřebuje nic ukládat do vašeho počítače. Pozor je nezbytné, aby obrázek byl v kvalitě vhodné pro tisk. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem ihned po nahrání uvidíte, jak bude nový obal vypadat. Využijte možností doladění či přidání krátkého textu. Pak odešlete objednávku a za dva pracovní dny k vám poputuje nový obal s vlastním potiskem.

Jedinečný designový kousek, to je obal s vlastním potiskem

Kryty s vlastním motivem jsou úžasný prostor pro vyjádření vašich postojů i vkusu. Jsou prostorem pro vaše sny i ukázku vaší práce. Co na obalu s vlastním potiskem bude, je jen na vaší fantazii. Kryty s vlastním motivem jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a potištěny tiskem s velkou odolností proti oděru a otěru. Obaly s vlastním potiskem kopírují tvar a rozměry telefonu Realme X50 Pro 5G. Díky tomu dobře dosednou na jeho tělo a bezpečně jej ochrání před mechanickým poškozením. Mají všechny potřebné otvory pro foťák, tlačítka či sloty na správných místech v potřebné velikosti. Kryty s vlastním motivem na mobil Realme X50 Pro 5G jsou plně funkční a krásné.

Smartphone Realme X50 Pro 5G

Chcete-li zajímavý telefon nabitý technologiemi s 90Hz displejem, 65W nabíjením a spoustou kamer, pak je smartphone Realme X50 Pro 5G dobrým tipem.