Navrhněte si vlastní pouzdro pro Realme X50 5G

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Zahrajte si třeba na tvůrce

Telefony Realme X50 5G se vyznačují charakteristickým vzhledem. Ten můžete vyzdvihnout například průsvitnými kryty na mobil anebo to můžete celé posunout ještě o úroveň výš a pokusit se původní vzhled napodobit v podobě krytu s vlastním potiskem. Jde to jednodušeji, než se zdá. Z internetu si prostě stáhněte fotku krytu svého telefonu v dostatečném rozlišení a tu potom nahrajte na zvolený typ šablony pouzdra na mobil Realme X50 5G. Tento motiv je možné ozvláštnit či doplnit nějakou drobností, třeba fotkou sebe či svých blízkých, jak proplouváte designovou galaxií původního námětu anebo svým zvířecím mazlíčkem, jak se na typické vlně klouže po zadku. Fantazii se meze nekladou. Je opravdu jen na vás, jak pouzdro na mobil pojmete.

Kryty s vlastním motivem není třeba zvlášť vysvětlovat

Nástroj na výrobu originálních potisků pro váš Realme X50 5G není třeba nijak zvlášť vysvětlovat. Při jeho programování jsme dbali především na jednoduchost a intuitivnost. Zorientovat se v lištách, co maketu lemují podélně i horizontálně, dokáže každý během pár okamžiků. Stejně rychlá je i závěrečná výroba. Kryty na mobil podle vašeho originálního námětu tiskneme stejnou technikou jako obaly v naší nabídce a věnujeme se jim ihned po odeslání vaší objednávky. Svého nového krásného obalu se proto můžete dočkat v řádu dní.

Jednoduše sedí

Maketa obalu Realme X50 5G kopíruje svou předlohu do posledního detailu. Na bocích krytu na mobil jsou všechny příslušné otvory pro ovládací a funkční tlačítka a prvky jako je nabíjecí konektor typu C. Vaši kreativní práci vám velmi usnadní také otvor pro zadní čtvernou kameru, která je umístěná do podlouhlého válce. Kamera nabízí čtyři objektivy s 64, 18, 8 a 2 Mpx. Až vám obal přijde, pochlubte se s její pomocí svým přátelům a pošlete jim jeho fotku. Uvidíte, kolik obdivných lajků za to získáte.