Navrhněte si vlastní pouzdro pro Realme X3 SuperZoom 

(Počet produktů: 1)
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Realme X3 SuperZoom - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Soft Flex

Realme X3 SuperZoom - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
 

Vytvořte obal s vlastním potiskem na mobil Realme X3 Super Zoom přesně podle vašeho gusta

Mobil Realme X3 Super Zoom je předurčen k tvoření. A tak by asi bylo zajímavé, nechat se pohltit tvůrčím procesem hned ze startu a vytvořit mu obal, který rozhodně nebude tuctový. Udělejte si chvilku času a sami si navrhněte obal na mobil Realme X3 Super Zoom s vlastním potiskem. Je to jen na vás, co na obalu s vlastním potiskem na mobil Realme X3 Super Zoom bude. Můžete se úplně odvázat, nebo třeba myslet na to, kam budete mobil Realme X3 Super Zoom nosit a kdo na něj bude nejčastěji koukat. Hrajte si. Vy dodáte obrázek a my vám obal s vlastním potiskem na mobil Realme X3 Super Zoom vyrobíme. Pro obal s vlastním motivem na Realme X3 Super Zoom může být rozhodující autorská grafika. Nebo mohou kryty s vlastním motivem na Realme X3 Super Zoom mít v potisku zakomponované logo vašeho projektu. A sloužit tak k osobní propagaci. Pohrát si můžete i s fotkami. Buď vlastní rodinky, nebo třeba s inspirativními obrázky z fotobank.

Ochránce s jedinečným lookem je obal na mobil Realme X3 Super Zoom s vlastním potiskem

Na stránce e-shopu Etuo.cz najděte aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Realme X3 Super Zoom a nachystaný obrázek do ní nahrajte. Aplikace je intuitivní a snadno se ovládá. Nezapomeňte zkontrolovat, že máte model telefonu Realme X3 Super Zoom, aby na zařízení obal dobře seděl. V aplikaci uvidíte model obalu na mobil Realme X3 Super Zoom s vašim vysněným potiskem. Návrh dolaďte přímo v aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Realme X3 Super Zoom. Přidejte třeba krátký text nebo vylepšete pozadí.

Smartphone Realme X3 Super Zoom

Výrobce telefonu Realme X3 Super Zoom je z Číny a opět se drží hesla hodně muziky a za relativně málo peněz. Třešničkou na pomyslném dortu tohoto mobilu je vyladěný foťák s obrovským zoomem.