Navrhněte si vlastní pouzdro pro Realme X2 Pro 

(Počet produktů: 2)
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Realme X2 Pro - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Realme X2 Pro - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
Realme X2 Pro - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - červená DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Soft Flex

Realme X2 Pro - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - červená

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
 

Pojďte si hrát a vytvořte si kryty s vlastním motivem na mobil Realme X2 Pro

Víte, že i nový smartphone Realme X2 Pro může mít na sobě zcela unikátní obal s vašim vlastním potiskem. Nyní se můžete stát jeho tvůrcem a designérem v jedné osobě. Co pro to máte udělat? Vlastně nic, stačí jen vybrat nebo vytvořit obrázek, který chcete na obalu na mobil Realme X2 Pro s vlastním potiskem mít. Co na něm bude, je na vás. Může to být fotka z vašeho mobilu Realme X2 Pro, logo firmy nebo třeba obrázek vysněného auta. Kryty s vlastním motivem na mobil Realme X2 Pro jsou prostorem pro vaši propagaci a snění. Postup tvorby potisku je jednoduchý. Připravte si váš obrázek, který chcete na obalu s vlastním potiskem na mobil Realme X2 Pro mít. Pak spusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Realme X2 Pro. Aplikace je jednoduchá a přehledná. Snadno s ní doladíte obal s vlastním potiskem na mobil Realme X2 Pro k maximální spokojenosti.

Obal s vlastním potiskem na mobil Realme X2 Pro dovoluje vyjádřit vaše pocity

Smartphone Realme X2 Pro a jeho obal jsou skvělým prostorem pro vaše sebevyjádření. Jestli stále váháte, mrkněte na náš Instagram Etuo.cz a podívejte se, jak se s kryty s vlastním motivem popasovali ostatní. Nicméně obal na mobil Realme X2 Pro s vlastním potiskem je i spolehlivým ochráncem. Obaly s vlastním potiskem jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů a přesně ve tvaru a velikosti mobilu Realme X2 Pro. Všechny potřebné otvory jsou na správných místech a v dostatečné velikosti. Potisk je ve vysoké kvalitě plně otěru i oděru odolný.

Smartphone Realme X2 Pro

Krásný nový mobil Realme X2 Pro je potěchou pro oko. Nicméně potěší rozhodně i jeho výbava. Má super výkon, vyladěný fotoaparát se čtyřmi kamerami a baterii s velkou kapacitou. A tu můžete navíc super rychle nabíjet.