Navrhněte si vlastní pouzdro pro Realme C3 

(Počet produktů: 1)
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Realme C3 - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt Soft Flex

Realme C3 - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
 

Navrhněte si design obalu na mobil Realme C3 s vlastním potiskem

Máte představu, jak by měl váš obal na mobil Realme C3 vypadat a stále se vám ho nedaří najít? Nechcete dělat kompromisy? Nebo jen máte tvůrčí náladu a chcete jedinečný obal na mobil Realme C3. Pak jsou tady pro vás obaly na mobil Realme C3 s vlastním potiskem. Obaly na mobil Realme C3, kde budete autorem potisku právě vy. Stačí jen nápad, připravit si obrázek pro potisk a chvilka času. Vše pak zpracujete v aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil Realme C3, kterou najdete přímo zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Na obrázku může být prakticky cokoliv. Fotka z dovolené, vlastní grafika nebo třeba reprodukce vašeho díla. Obrázek pak vložte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Realme C3. Ta vám na modelu ukáže, jak bude váš obal s vlastním potiskem na mobilu Realme C3 vypadat. Aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Realme C3 má speciální funkce, se kterými obal vymazlíte. Můžete si hrát s pozicí obrázku, s pozadím nebo přidat zajímavý text.

Kryty s vlastním motivem na mobil Realme C3 dávají šanci ukázat seh2>

Obaly s vlastním potiskem dávají jedinečný prostor vaše sebevyjádření. Můžete na krytu s vlastním motivem na mobil Realme C3 ukázat vlastní kreativní práci, nenápadně propagovat vlastní firmu, nebo na něm můžete mít fotku vašich dětí. Je to skutečně pouze ve vašich rukou, co na obalu na mobil Realme C3 s vlastním potiskem budete mít. Je ale důležité vědět, že kryty s vlastním motivem jsou dobrou ochranou mobilu Realme C3. Jsou vyrobeny v rozměrech a tvaru telefonu Realme C3 a mají všechny potřebné otvory pro sloty, kamery či tlačítka.

Smartphone Realme C3

Chytrý telefon Realme C3 patří mezi ekonomická řešení každodenního telefonování. I tak má ale příjemnou výbavu, se kterou pořídíte pěkné momentky nebo vyřídíte vaše maily.