CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Realme 7 Pro

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ukazujte směr

Pokud jste si zvolili telefon Realme 7 Pro, jistě budete vyznavači nejnovějších trendů a příznivci chytrých řešení. Jako takoví se nemůžete smířit s jen obyčejným obalem na mobil, jaký výrobce přidává k balení. Tím pravým pro vás budou beze sporu kryty s vlastním potiskem. Navrhování osobního krytu vás překvapí svou jednoduchostí. Výsledek přitom může být velmi originální a působivý. Takovým obalem rozhodně vystoupíte z řady a udáte ostatním směr.

Jak na kryty s vlastním motivem?

V první řadě vyberte správný obrázek či obrázky, které mají váš kryt s vlastním potiskem nést. Najít je můžete v paměti svého zařízení například ve fotoaparátu, na internetu nebo v naší obří galerii, kterou jsme vám pro tento účel zpřístupnili. Obrázek můžete různě natáčet, zvětšovat či zmenšovat. Dobrou představu o výsledku vám poskytne rozvržení pouzdra na mobil, na které své dílo umisťujete. Svými rozměry i uspořádáním totiž přesně odpovídá telefonu Realme 7 Pro. Díky tomu můžete počítat s výřezem pro zadní kameru i s velikostí vašeho motivu či motivů. Textové tlačítko na levé podélné liště slouží k připsání vhodných slov. Velmi oblíbené je to v případě, že obal plánujete jako dárek pro někoho ze svých blízkých. V posledním kroku doporučujeme zaměřit se na detaily. S těmi vám pomůže tlačítko na úpravu barevnosti pozadí, které najdete na spodní liště. Všude tam, kam nezasahuje váš motiv, tam může zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Kryty na mobil podle vašeho námětu tiskneme tak, jak nám je pošlete do výroby.

Z nuly na sto za 35 minut

Telefon s vaším jedinečným pouzdrem budete jistě chtít mít neustále při sobě. K tomu vám poslouží super rychlé nabíjení. Nabíječka, která je součástí balení, umí do telefonu pouštět plných 65 W. Od úplného vybití a nabití vás dělí pouhých 35 minut. Jak jistě víte, telefon není rozumné nechávat úplně vybít. Pokud ho nabijete, když baterie klesne pod únosnou mez, k nabití vám bude stačit jen nějakých 10–15 minut.