Navrhněte si vlastní pouzdro pro Realme 7

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obaly, které s vámi souzní

V základní výbavě telefonu Realme 7 je průsvitné silikonové pouzdro. Takovou pozornost samozřejmě hodnotíme kladně. Jsme rádi, když výrobci pamatují na bezpečnost tak, jako my. Ze zkušenosti však víme, že uživatelé namísto původního vzhledu telefonu chtějí spíše kryty na mobil, které budou souznít s jejich povahou či momentální náladou. Jistě, v běžné nabídce můžete najít pouzdra na mobil, která to beze zbytku naplní. Mnohem spíše se o to však postará návrh krytu s vlastním potiskem.

Jak na kryty s vlastním motivem?

Navrhování takového pouzdra na mobil je jedním slovem zábava. Celý proces vám velmi usnadňuje fakt, že svůj námět umisťujete přímo na obal telefonu Realme 7. Veškeré otvory pro funkční i ovládací tlačítka a prvky jsou přesně tam, kde mají být a to včetně podlouhlého výřezu pro zadní čtvernou kameru. Správně umístit zvolený obrázek či motivy je proto hračka. Natáčejte je, zvětšujte či zmenšujte, dokud nebudete úplně spokojení. Za zmínku stojí také textové tlačítko. To umožní připsat na budoucí obal ta správná slova. Vybírat přitom můžete z celé řady fontů, velikostí písma i barvy. Motivační, radostná či láskyplná slova vás potom budou provázet na každém kroku. Před odesláním objednávky ještě doporučujeme zkontrolovat detaily, zvláště pak barevnost pozadí, k čemuž slouží tlačítko na spodní liště. Všude tam, kam nezasáhne váš motiv či motivy, může zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme, tiskneme je tak, jak nám je odešlete. Používáme přitom však stejnou techniku jako u obalů na mobil v naší běžné nabídce. Kvalitou tisku i stálostí barev si proto můžete být jisti.

Nadprůměrně výkonný

Výkonný procesor, 90 Hz displej, baterie s 5 000 mAh, která na jedno nabití vydrží překvapivě dlouho. To je výčet jen některých parametrů telefonu, který díky své více než přátelské ceně dobývá celosvětový trh. My se jen můžeme těšit, jakou odpověď připraví konkurence.