CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Realme 5i

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Pozor, Vánoce se blíží

I kdyby to náhodou nebyla pravda, neblíží se snad Vánoce v jistém smyslu pořád? A pokud ne zrovna Vánoce, stále tu jsou něčí narozeniny, svátky či výročí. Příležitostí, kdy obdarovat někoho ze svých blízkých, se během roku najde celá řada. Přicházet se stále novými nápady přitom není nic jednoduchého. Vyřešte tuto situaci s elegancí a originalitou. Kryty s vlastním motivem potěší, pobaví a navíc fungují! Stačí, když pečlivě zkontrolujete, že obal bude určený pro telefon Realme 5i. Každý telefon je totiž trochu jiný. Liší se nejen rozměry, ale také uspořádáním jednotlivých prvků, například umístěním a rozvržením zadní kamery. Pokud víte, že skutečně půjde o telefon Realme 5i, můžete se směle pustit do navrhování

Jednodušeji už to ani nejde

Abychom vám vaši tvůrčí činnost maximálně zjednodušili, svůj návrh budete nahrávat přímo na záda pouzdra na mobil Realme 5i. Podélný otvor v levém rohu skutečně odpovídá zadní čtverné kameře. Zvolený motiv či motivy si proto na hotovém výrobku lépe představíte. Vedle obrázku či obrázků můžete na kryt s vlastním potiskem připojit libovolný text v barvě, fontu i velikosti, jaké vám vyhovují. V neposlední řadě vám doporučujeme pohlídat barevnost pozadí. Tam, kam nezasahuje váš motiv totiž může zůstat původní barva. My vaše návrhy nijak neupravujeme. Kryty na mobil podle vašeho námětu tiskneme stejnou technikou jako obaly v naší nabídce.

Realme 5i pro mladé a odvázané

Původním záměrem mladé čínské společnosti Realme je vyrábět dostupné telefony, které svou výbavou a svěžím designem zaujmou především mladou generaci. Za zhruba 4 000 Kč získáte baterii s výjimečnou kapacitou 5 000 mAh, IPC LCD displej a Android 9.0 ovšem s možností upgradu na vyšší Android 10. Čtverná kamera bývá u telefonů v ekonomické třídě spíše výjimkou. Značka však v první řadě myslí na mladé konzumenty a pro ty je focení a nahrávání videí jednou z hlavních priorit.