CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Realme

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Pojďte si hrát a vytvořte si obal s vlastním potiskem na mobil Realme

Máte rádi věci podle všeho vlastního vkusu? Milujete kreativní tvorbu? Nebo jen chcete jedinečný dárek pro vaše blízké? Pak se mrkněte na obaly s vlastním potiskem z našeho e-shopu Etuo.cz. Zde jsou kryty s vlastním motivem, které sedí na jednotlivé modely brandu Realme. Vytvořit obal s vlastním potiskem vám zabere jen malou chvilku. A vlastně vůbec nezáleží, jak zdatní jste v práci s grafickými programy. Můžete si samozřejmě připravit vlastní autorskou grafiku, ale kryty s vlastním motivem vypadají skvěle i s rodinnou fotkou nebo povedenou momentkou. Skvělou inspiraci najdete na našem Instagramu Etuo.cz.

Snadný postup, kvalitní materiály i prostor pro sny na obalu s vlastním motivem pro mobil Realme

A jak na to? Pusťte si aplikaci pro kryty s vlastním motivem pro některý z mobilů Realme a nahrajte do ní připravený obrázek. Aplikace pro kryty s vlastním motivem vám hned ukáže model obalu na mobil Realme a na něm váš obrázek. Využijte možnosti úprav, přidání textu nebo pozadí a obal s vlastním potiskem dolaďte k maximální spokojenosti. Po odeslání objednávky vám váš motiv natiskneme na připravené kryty, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Pečlivě vybírejte model brandu Realme, aby souhlasil s vašim mobilem. Jen tak vám bude obal na mobilu Realme dobře sedět, nebude padat a spolehlivě ochrání váš telefon před poškozením. Potisk je ve vysoké kvalitě a plně otěru i oděru odolný. Ať už využijete kryty s vlastním motivem k splnění vlastního snu o ideálním designu obalu na mobil Realme, nebo jako krásný dárek někomu blízkému, vždy si můžete být jisti, že obaly s vlastním potiskem budou mobil spolehlivě chránit.

Smartphony Realme

Značka Realme patří pod společnost Oppo, tedy jednoho z čínských hráčů na mobilním trhu. Jako typicky asijská značka si Realme zakládá na moderním designu a skvělé výbavě za dostupnou cenu.