Navrhněte si vlastní pouzdro pro Orange Neva Jet

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Unikátní obaly s vlastním potiskem na mobil Orange Neva Jet

Každý obal s vlastním potiskem na mobil Orange Neva Jet je jedinečný. Je to totiž váš výtvor, který si nemůže objednat nikdo jiný. A co na krytu s vlastním motivem na mobil Orange Neva Jet bude, záleží pouze na vás a vaší fantazii. Někdo preferuje rodinné fotografie, jiný si vytvoří vlastní grafiku a část klientů využívá kryty s vlastním motivem na mobil Orange Neva Jet pro propagaci vlastní práce. Zkrátka záleží pouze na vaší fantazii a případných potřebách. Jakmile budete mít připravený obrázek pro potisk obalu s vlastním potiskem, můžeme začít. Nachystaný obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Orange Neva Jet, kterou najdete přímo zde na stránce. Ihned uvidíte návrh obalu na mobil Orange Neva Jet, který můžete upravovat. Pozor hlavně na otvor pro kamery fotoaparátu, aby nenarušil důležitý motiv obrázku. Přidat můžete i krátký text.

Krásný dárek i dobrý ochránce mobilu Orange Neva Jet

Obal s vlastním potiskem na mobil Orange Neva Jet můžete pojmout i jako netradiční dárek. Je skvělý, protože spojuje vlastní tvorbu a vysokou praktičnost. Obaly s vlastním potiskem na mobil Orange Neva Jet jdou dobrými ochránci. Jsou vyrobené z kvalitních materiálů s dlouhou životností. Respektují tvar a rozměry mobilu Orange Neva Jet, a proto na něm dobře sedí. Vypadají dobře a navíc tělo mobilu Orange Neva Jet dokáží ochránit před mechanickým poškozením. Samozřejmostí jsou otvory pro kamery fotoaparátu a potřebné sloty. Jsou v dostatečném počtu, velikosti a na správných místech.

Smartphone Orange Neva Jet se solidní výbavou

Méně tradiční značka mobilu v českých zemích přišla s modelem Orange Neva Jet, který zaujme hned na první pohled svým designem. Vhod přijde také velmi velký displej s úhlopříčkou 6,47 palce. Na něm si pak můžete prohlížet a upravovat fotky z fotoaparátu se třemi hlavními kamerami.