Navrhněte si vlastní pouzdro pro Oppo RX17 Pro

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil OPPO RX17 Pro podle svého

Obaly na mobily s vlastním potiskem jsou dostupné i pro mobil OPPO RX17 Pro. Prozradíme vám jak na to, je to velmi jednoduché. Stačí jen pustit aplikaci pro kryty s vlastním motivem přímo zde v e-shopu Etuo.cz. Připravte si fotografii, kterou chcete na krytu mít nebo si navrhněte vlastní grafiku. Obrázek nahrajte do aplikace. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem uvidíte maketu obalu na mobil OPPO RX17 Pro a jak na ní bude obrázek vypadat. Můžete měnit jeho velikost a umístění. Nebo doplňte krátký text. Pro inspiraci navštivte Instagram našeho e-shopu Etuo.cz. Najdete zde nejpovedenější návrhy našich klientů.

Pouzdra s grafickou pro OPPO RX17 Pro

Kryty s vlastním motivem na mobil OPPO RX17 Pro jsou plně funkční. Kopírují tvar a rozměry telefonu OPPO RX17 Pro takže mu dobře padnou a mohou ho tak chránit. Silikonové a plastové kryty na mobil OPPO RX17 Pro ochrání telefon před mechanickým poškozením a prachem. Obal s vlastním potiskem je z kvalitního materiál a i tisk provádíme ve vysoké kvalitě. Je plně otěru a oděru odolný. Kryty s vlastním motivem jsou ideální jako dárek pro vaše blízké. Každou maminku či babičku potěší obal na mobil s fotkou vnoučat, kamarádi ocení kryt s vlastním motivem z koláže fotek z poslední povedené akcičky.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - OPPO RX17 Pro

Smartphone OPPO RX17 Pro patří mezi opravdu super vybavené telefony z čínské provenience. O chod telefonu se stará špičkový procesor Octa Core SnapDragon 710 a 6 či dokonce 8 GB RAM. Paměť telefonu má 128 GB. Mobil OPPO RX17 Pro je připraven pro dvě SIM karty. Dlouhou výdrž zajistí baterie s 3 700 mAh. Co rozhodně stojí za zmínku je čtečka otisků prstů přímo v obrazovce a skvělý fotoaparát. Hlavní fotoaparát má tři kamery. Hlavní senzor dokonce nabízí možnost variabilní clony, což je zatím k vidění pouze u nejnovějších mobilu Samsung.