CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Oppo RX17 Neo

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil OPPO RX17 Neo podle svého

Originalita se v dnešní době velice cení. Všichni hledáme možnosti a příležitosti, jak ukázat vlastní styl. I proto je zde služba pro kryty s vlastním motivem. I pro smartphone OPPO RX17 Neo můžete vytvořit zcela unikátní obal na mobil s vlastním motivem, jaký nemá nikdo jiný. Jako základ může posloužit fotografie. A je jedno jestli budete mít na obalu na mobil OPPO RX17 Neo fotku vaší rodinky, nebo sáhnete po fotografii vysněné motorky. Je to jen na vás. Inspiraci najdete na Instagramu Etuo.cz. Druhou možností je vytvořit si vlastním grafický návrh. Jakmile budete mít fotku či obrázek připraveny, otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem a nahrajte ji. Na modelu smartphonu OPPO RX17 Neo ihned uvidíte, jak bude obal vypadat. Aplikace umožňuje ještě drobné úpravy a také přidání textu. Doplnit můžete věnování, životní motto nebo citát.

Pouzdra s grafickou pro OPPO RX17 Neo

Kryty s vlastním motivem pro mobily OPPO RX17 Neo jsou úžasným osobním dárkem. Spojují krásnou věc, osobní invenci a praktickou stánku dárku. Je to jedinečná směsice vlastností, která se u dárku pro blízké velice cení. Každou babičku potěší, když bude mít na obalu na mobil OPPO RX17 Neo fotku vnoučat. Kryty s vlastním motivem na mobily OPPO RX17 Neo mohou být také vyjádřením jedinečného vkusu vlastníka. Dávají možnost sladit telefon OPPO RX17 Neo s ostatními doplňky outfitu.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - OPPO RX17 Neo

Telefon OPPO RX17 Neo patří zajímavým kouskům v Čechách zatím méně známého čínského gigantu OPPO. I přesto už u nás má své fanoušky a není se co divit. Za zajímavou cenu dostanete s mobilem OPPO RX17 Neo výkonný procesor, solidní výbavu a foťák. V základu je nadstandardní velikost paměti. Na 128 GB už uložíte hodně fotografií i aplikací. O výkon se stará procesor Octa Core SnapDragon 660 a 4 GB RAM.