Navrhněte si vlastní pouzdro pro Oppo Reno Z

No search results

Obal na mobil OPPO Reno Z s vlastním potiskem

Pokud jste majiteli nového smartphonu OPPO Reno Z, určitě neradi chodíte s davem. Obal s vlastím potiskem je další možností, jak se odlišit. Získat ho není vůbec složité. Stačí jen udělat si chvilku času, vytvořit vlastní grafiku nebo vybrat fotku, kterou chcete na obale mít. Co na obalu s vlastním potiskem na mobil OPPO Reno Z bude je jen na vás. Pro inspiraci můžete navštívit Instagram Etuo.cz. Další postup je jen na pár minut. Přímo zde na stránce e-shopu Etuo.cz pusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Do aplikace nahrajte připravený obrázek. Pozor, musí být v tiskové kvalitě. Aplikace pro kryty s vlastním motivem ihned zobrazí návrh obalu. Ten můžete ještě upravovat, anebo do něj doplnit krátký text.

Místo pro vaše sebevyjádření na mobilu OPPO Reno Z

Kryty s vlastním motivem na mobil OPPO Reno Z jsou ideálním místem pro vaše vlastní vyjádření. Můžete ukázat světu vaše grafické cítění, nebo třeba to co máte nade vše rádi. Kryty s vlastním motivem mohou být malou nástěnkou snů, ale i praktickým foto rámečkem. Ať už na obalu s vlastním potiskem budete mít cokoliv, bude spolehlivě chránit váš mobil OPPO Reno Z. Obaly s vlastním potiskem jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a respektují rozměry a tvar mobilu OPPO Reno Z. Díky tomu na telefonu OPPO Reno Z dobře sedí a nepadají. Potisk obalu na mobil OPPO Reno Z je proveden ve vysoké kvalitě. Je plně otěru a oděru odolný. Díky tomu se i obaly s vlastním potiskem na mobil OPPO Reno Z dobře udržují v čistotě.

Vyladěný mobil OPPO Reno Z

Telefon OPPO Reno Z patří k velkým moderním zařízením. Jeho displej má 6,4 palce. Má výkonný procesor s podporou 4 nebo 8 GB RAM. Hlavní fotoaparát je duální a má maximální rozlišení 48 Mpx, selfie kamerka pak 32 Mpx.