Navrhněte si vlastní pouzdro pro Oppo Reno 4 Lite

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kryty s vlastním motivem – radost každý den

Řekněte upřímně, zda vás někdo zná lépe než vy? Tak, jako nejlépe víte, co vám svědčí, co vám sluší a co vás baví, tak také nejlépe víte, na co se vám líbí se dívat. Kryty na mobil patří mezi věci, na které se zpravidla díváme opakovaně každý den. Když si je dobře vybereme, bude nás tento pohled stále těšit a o to jde především. Výroba osobního pouzdra na mobil je přitom až překvapivě jednoduchá. Za pár minut máte návrh hotový. My se vaší objednávce budeme věnovat ihned po jejím odeslání. Dobře padnoucí kryt proto může být váš v opravdu krátkém čase.

V hlavní roli OPPO Reno 4 Lite

Jak jistě víte, každý telefon se trochu liší. Když už má totožné rozměry, liší se například uspořádáním funkčních tlačítek nebo rozvržením zadní kamery. Velmi proto záleží na přesném uvedení modelu, pro který chcete obal s vlastním potiskem vytvářet. Tentokrát půjde o telefon OPPO Reno4 Lite. Pro něj je typický čtverhranný ostrůvek pro čtvernou kameru s postranním podélným bleskem. Šablona, kterou vidíte před sebou, se všemi těmito náležitostmi počítá. Jde o přesný obal pro model OPPO Reno 4 Lite. Pokud jste se ujistili, že jde skutečně o váš telefon, můžete se směle pustit do navrhování. Odpovídající výřezy vám práci ještě více usnadní. Díky nim můžete zvolený motiv či motivy správně rozvrhnout a umístit. Samotné navrhování je velmi snadné a intuitivní. Stačí následovat pokynů na jednotlivých tlačítkách a nahrávat obrázky, text či upravovat barevnost pozadí. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je pošlete.

Vtiskněte svému telefonu osobitý vzhled

V dnešní době se již nestává, že by váš zvolený model telefonu měl každý druhý ve vašem okolí. Zvlášť to platí, pokud jste příznivci značky OPPO, která je schopná představit hned tři vlajkové lodě během jediného roku. Odlišit ho originálním vzhledem však má stále něco do sebe. Nejlépe se o tom však přesvědčíte, když si jeden takový vytvoříte.