Navrhněte si vlastní pouzdro pro Oppo Reno 4

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vyzdobte svůj OPPO Reno4 vlastním motivem

V tak široké nabídce, jakou najdete na etuo.cz, není nic složitého najít obal na mobil, jaký nikdo jiný nemá. Pokud však chcete získat absolutní jistotu, že budete skutečně majitelem jediného exempláře pouzdra na mobil, doporučujeme vám vyrobit si obal s vlastním potiskem. Tyto kryty na mobil se těší čím dál větší oblibě. I přesto, že se snažíme vytvářet pro vás stále nové a nové obaly v nepřeberném množství designů a provedení, na něco nám zkrátka síly nestačí. Třeba fotku vašeho čtyřnohého kamaráda, rodinnou pohodu na chalupě či oblíbený citát z knihy, kterou jste vylovili v zaprášené uličce antikvariátu, můžete na kryt umístit pouze a jedině vy. Tak směle do toho.

Jednoduché a intuitivní

Vsadíme se, že i kdybychom vám neposkytli vůbec žádný návod, jak se kryty s vlastním motivem vytvářejí, stejně byste si s tím hravě poradili. Vše jsme nastavili velice jednoduše a intuitivně. Stačí vám pouze jedno až čtyři tlačítka, která jsme navíc nazvali tak, že nemohou nikoho nechat na pochybách. Tak přidávejte obrázky, text nebo si skočte pro inspiraci do naší galerie a vyzdobte si záda svého telefonu OPPO Reno4 podle svého. Motivy nahráváte přímo na šablonu pouzdra na mobil OPPO Reno4. Vše je na svém místě tak, jak má být, a to včetně důležitého výřezu pro čtvernou zadní kameru. Jakmile budete mít svůj návrh hotový, doporučujeme vám ještě využít tlačítka na spodní liště, které řeší barevnost pozadí. Tam, kde barvu pozadí nepřizpůsobíte zvolenému motivu, tam zůstane původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je pošlete do výroby.

Za pár minut je na světě

Jamile budete s návrhem spokojení a potvrdíte svou objednávku, my se pustíme do díla. Kryty na mobil podle vašeho originálního návrhu vyrobíme obratem a použijeme přitom stejné postupy, jako u hotových obalů v naší nabídce. Kvalitou tisku i stálostí barev si proto můžete být jisti.