CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Oppo Reno 2Z

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obal s vlastním potiskem na mobil OPPO Reno 2Z pro kreativní duše

A opravdu nezáleží na vašem nadání. Vytvořit si unikátní obal s vlastním potiskem na mobil OPPO Reno 2Z zvládne opravdu každý. Může využít třeba fotku vašeho dítěte, nebo momentku z poslední party. A pokud se kamarádíte s grafickým programem, nakreslete si vlastní grafiku podle vaší fantazie. Jen pozor, obrázek pro potisk musí být ve vyšší kvalitě vhodné pro tisk. Pak už jen stačí spustit aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil OPPO Reno 2Z, která je tady na webu internetového e-shopu Etuo.cz. Připravený obrázek do aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil OPPO Reno 2Z nahrajte. Na modelu obalu uvidíte, jak bude váš kryt s vlastním motivem vypadat. Využijte úprav, které aplikace pro kryty s vlastním motivem umožňuje, a návrh dolaďte. Dejte si hlavně pozor na otvory pro kamery fotoaparátu, aby nenarušily hlavní motiv. Přidat můžete i krátký textík.

Prostor pro sebevyjádření i účinný ochránce mobilu OPPO Reno 2Z

Kryty s vlastním motivem OPPO Reno 2Z jsou z kvalitních materiálů. Vynikají odolností a dlouhou životností. Tisk samotný je ve vysoké kvalitě, a proto je plně otěru a oděru odolný. Proto jsou obaly s vlastním potiskem na mobil OPPO Reno 2Z nejen úžasným prostorem pro vyjádření vašeho osobního stylu, ale také účinnými ochránci smartphonu. Navíc jsou úžasným tipem na dárek pro vaše blízké. Má vaše maminka mobil OPPO Reno 2Z? Pak ji na obal s vlastním potiskem vytvořte koláž z rodinných fotek. Uvidíte, jak velkou radost dárek udělá.

Smartphone OPPO Reno 2Z pro náročnější

Mobil OPPO Reno 2Z má skvělou výbavu, která uspokojí i náročnější klientelu. Telefon OPPO Reno 2Z disponuje výkonným procesorem, úložištěm s dostatečným prostorem a baterií s velkou kapacitou. Pro hravé je tady fotoaparát, který má hned čtyři hlavní kamery a vysoké rozlišení.