Navrhněte si vlastní pouzdro pro Oppo Reno 2 

(Počet produktů: 1)
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
Oppo Reno 2 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá DODÁNÍ BRZY

Navrhnout kryt FLEXmat Case

Oppo Reno 2 - kryt na mobil s vlastním motivem FLEXmat Case - bílá

Akční cena 526 Kč Běžná cena 619 Kč
 

Vtvořte si obal s vlastním potiskem na mobil OPPO Reno 2

Jen si to představte, můžete mít obal na mobil OPPO Reno 2, který nemá nikdo jiný na světě. Obal s vlastním potiskem, jehož budete autorem. Žádná omezení nehrozí ani žádné kompromisy. Záleží pouze na vaší fantazii a umu. Můžete si navrhnout kompletní vlastní grafiku pro kryty s vlastním motivem na mobil OPPO Reno 2 nebo použít oblíbenou momentku z dovolené. Oblíbené jsou také rodinné fotografie nebo fotka vysněného vozu. Pak už jen otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem na mobil OPPO Reno 2 a obrázek do ní nahrajte. Jen pozor, musí být v dostatečné tiskové kvalitě. V aplikaci pro kryty s vlastním motivem ihned uvidíte, jak bude obal s vlastním potiskem vypadat. Na modelu krytu pro telefon OPPO Reno 2 uvidíte váš obrázek. Aplikace pro kryty s vlastním motivem umožňuje návrh doupravit a přidat krátký text.

Obal s vlastním potiskem OPPO Reno 2 je skvělým tipem na dárek

Kryt s vlastním motivem na mobil OPPO Reno 2 spojují praktický dárek a dárek s vaší vlastní invencí. Dokonalé spojení, které potěší kamarády, ale třeba i vaši babičku. Záleží jen jaký motiv na obalu s vlastním potiskem na mobil OPPO Reno 2 bude. Obaly s vlastním potiskem jsou vyrobeny v rozměrech mobilu OPPO Reno 2. Proto prosím před odesláním objednávky ověřte, že váš blízký má skutečně mobil OPPO Reno 2 a ne jiný model. Jen tak bude obal s vlastním potiskem mobil OPPO Reno 2 dobře chránit. Potisk je ve vysoké kvalitě. Je plně otěru i oděru odolný.

Chytrý mobil OPPO Reno 2

Čínský výrobce u mobilu OPPO Reno 2 naplňuje krédo vysoce vybavených telefonů za dostupnou cenu. Smartphone OPPO Reno 2 má výkonný procesor, velké základní úložiště a fotoaparát se čtyřmi hlavními kamerami. Výdrž zajišťuje baterie s kapacitou 4 000 mAh.