Navrhněte si vlastní pouzdro pro Oppo Reno 

(Počet produktů: 1)
Řazení
Standardní třídění
Od nejnovějších
Od nejlevnějších
Od nejdražšího
Nejprodávanější
OPPO Reno - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá

Navrhnout kryt Soft Flex

OPPO Reno - kryt na mobil s vlastním motivem Soft Flex - černá

Akční cena 569 Kč Běžná cena 669 Kč
 

Unikátní obal na mobil Oppo Reno s vlastním potiskem

Víte, že můžete mít jedinečný obal na mobil Oppo Reno s vlastním potiskem, kterého budete autorem vy? Je to vlastně strašně jednoduché. Stačí pouze chvilka času a nápad. Pro inspiraci můžete navštívit náš Instagram, kde najdete ty nejpovedenější kousky. Připravte si fotku nebo obrázek v dostatečné tiskové kvalitě. Pak spusťte aplikaci pro kryty s vlastním motivem. Ta je přímo zde na stránkách e-shopu Etuo.cz. Je plně webová, není nutné nic stahovat do počítače. Připravený obrázek nahrajte do aplikace pro kryty s vlastním motivem. Ihned uvidíte model obalu na mobil Oppo Reno a to jak bude s vlastním potiskem vypadat. Návrh můžete ještě doupravit nebo doplnit krátkým textem.

Prostor pro seberealizaci i ochrana mobilu Oppo Reno

Kryty s vlastním motivem pro mobily Oppo Reno jsou skvělým prostorem pro vyjádření vašich snů a kreativity. Můžete si vytvořit jedinečný obal na mobil Oppo Reno, který bude dokonale ladit s vašim stylem. Nebo z krytu s vlastním motivem na mobil Oppo Reno vytvořit mikro rodinné fotoalbum či nástěnku snů. Je to jen na vás a vaší fantazii. Všechny kryty s vlastním motivem pro mobil Oppo Reno jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a respektují rozměry a tvary telefonu. Díky tomu ideálně dosednou na tělo mobilu Oppo Reno a chrání jej. Výrobci nezapomněli ani na potřebné otvory pro sloty a kamery fotoaparátu, které jsou na správných místech a v dostatečné velikosti. Tisk na kryty s vlastním motivem je prováděn ve vysoké kvalitě. Je plně otěru a oděru odolný.

Jedinečný smartphone Oppo Reno

Ač smartphony Oppo Reno patří k méně známým, vynikají vybavením i designem. Řada mobilů Oppo Reno má nadstandardní hardwarové vybavení, ať už jde o vnitřní paměť, výkon procesoru či fotoaparát. Ten má u modelů Oppo Reno 10x Zoom Edition tři kamery s maximálním rozlišením 48 Mpx.