CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Navrhněte si vlastní pouzdro pro Oppo Find X

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Oppo Find X podle svého

Mobil Oppo Find X jede trochu mimo hlavní proudy inovátorů mobilních technologií. A pokud se vám zalíbil a chcete ho ještě více odlišit, pořiďte mu obal s vlastním potiskem. V e-shopu etuo.cz jsme připraveni vyrobit vám kryty s vlastním motivem pro mobily i toho čínského výrobce. Co proto udělat? Připravte si fotografii, kterou chcete na obal natisknout. Nebo pokud si rozumíte s grafickými programy, můžete si navrhnout rovnou celý vlastní motiv potisku pro obal mobilu Oppo Find X. Obrázek nahrajte do aplikace a upravte tak, aby vynikl hlavní motiv. Pohrajte si s výřezy, ať vaši fotku nezničí otvor pro reproduktory na nevhodném místě. Do obrázku můžete napsat i krátký text. Nabízí se oblíbené motto, jméno nebo věnování. Inspiraci najdete na Instagramu Etuo.cz. Obal potiskneme a odešleme do 24 hodin od tisku na vámi udanou adresu. Kryty s vlastním motivem jsou plně otěru a oděru odolné.

Pouzdra s grafickou pro Oppo Find X

Kryty s vlastním motivem na mobil Oppo Find X nabízejí možnost vyjádřit jedinečný názor. Ukázat vlastní vkus a cítění. Je to platforma pro vaše sebevyjádření. Obal s vlastním potiskem můžete ale pojmout i jako pracovní a marketingovou plochu. Proč by váš mobil Oppo Find X nemohl propagovat váš aktuální projekt. Je jen na vás, jak plochu obalu využijete. Kryty s vlastním motivem jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Kopírují mobil Oppo Find X a poskytují mu ideální ochranu. Jsou vyrobeny v rozměrech a tvarech modelu Oppo Find X. Díky tomu dobře sednou na telefon a mají všechny otvory na správných místech.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Oppo Find X

Smartphone Oppo Find X se už svou podstatou snaží vystoupit z davu. V době, kdy všechny telefony chtějí mít výřez pro kameru a čtečku otisků prstů, přichází model, který věci pojímá jinak. Přední část telefonu je bez rámečková a je bez výřezu pro fotoaparát. Ten se skrývá v malém periskopu, který je testován až na 300 000 vysunutí.