Navrhněte si vlastní pouzdro pro Oppo AX7

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vytvořte si obal na mobil Oppo AX7 podle svého

Dovezli jste si z cest mobil Oppo AX7? Máme pro vás možnost nechat si vyrobit obal s vlastním potiskem. Ano, skutečně si sami můžete navrhnout design potisku pouzdra či obalu na smartphone Oppo AX7. Je to jednoduché a není to finančně náročné. Co k tomu potřebujete? Spustit aplikaci pro kryty s vlastním potiskem přímo zde v e-shopu etuo.cz. Dále si připravte vlastní návrh potisku pro mobil Oppo AX7 nebo fotografii, kterou chcete na kryt natisknout. Připravený obrázek nahrajete přímo do aplikace pro kryty s vlastním motivem. Obrázek můžete v aplikaci dále upravovat. Můžete měnit jeho velikost, posouvat s obrázkem, zkrátka můžete si pohrát tak, aby vynikl hlavní motiv obrázku. Pozor si dejte na dvě věci. Aby byl obrázek pro kryty s vlastním motivem v dostatečné kvalitě pro tisk a aby naznačené otvory nezakrývaly nic důležitého z obrázku. Kryty s vlastním motivem odesíláme do 24 hodin od tisku na vaši adresu.

Pouzdra s grafickou pro Oppo AX7

To, že unikátní vzhled obalu na mobil Oppo AX7 s vlastním potiskem zcela odliší vás a váš telefon je asi evidentní. Vzhled obalu můžete sladit s vaším stylem oblékání, s doplňky nebo třeba s misí vaší práce. Na obalu s vlastním potiskem můžete mít fotografii nejbližších a mít je tak neustále u sebe. Obaly s vlastním potiskem jsou také úžasným dárkem pro vaše nejbližší. V jednom dárku propojíte praktickou věc i vlastní um. Vaší blízcí to jistě ocení. Všechny kryty s vlastním motivem jsou plně funkční a telefonu Oppo AX7 poskytnou ideální ochranu před běžnými mechanickými poškozeními.

Vzhůru do světa s vlastním potiskem - Oppo AX7

V Českých zemích není telefon Oppo AX7 zatím příliš známý. Ale u sousedů už se gigant Oppo zabydlel. A protože produkuje opravdu velice zajímavé mobily, láká k přeshraničním nákupům. Smartphone Oppo AX7 rozhodně stojí za povšimnutí. Super výbava, zajímavý design i slušný fotoaparát za solidní cenu.